SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy aeroby?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat268582/ 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Według mnie:) na spalenie tłuszczu najlepsze są interwały!

Fak faktem że można zgubić fatu biegając spokojnym tempem ale tylko wtedy gdy ma się na to jakiś rok:) Przy zwykłym (na poziomie 65%MHR) bieganiu tłuszczyk spala się przez 2h po treningu. Zaś przy interwałach nawet do 48h. (na poziomie 80-95%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Ok to juz wiem, zastosuje ten Hiit u zobacze jakie bede mial efekty, z gory dzieki za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zarowno przy hiitcie jak i areobach glowna role odgrywa dieta. Nawet przy roku areobow 1 tepem/czasem nie zrzuci sie zbardzo, areoby sa dobre na wiele rzeczy ale nie na spalanie fatu generalnie wg mnie jest to ostatecznosc, jelsi np kondycja nie pozwala nam robic hiita, badz z innych rpzeczyn nie mozemy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Fakt:) zapomnialem ze dieta jest istotna. Ale przy odpowiedniej diecie i zwyklych aerobach mozna zrzucic i to nawet duzo tłuszczu (oczywiście trzeba długo uprawiać aeroby -nawet rok)

Moj brat biegajac tylko i stosujac diete zrzucil w ciagu 7 miesiecy 18kg. Moze dla niektórych to mało:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
To zalezy do stopdnia nadwagi, od jego aktywnosci w przeciagu dnia, od rodzaju diety, ale juz na oko wydaje mi sie ze bedzie mial porzadne jojo jesli odpowiednio na masowke nie wskoczy.Zalezy jeszcze o jakim bieganiu mowisz areoby i hiit to bieganie i to bieganie.Zakladam ze o areobach mowisz i jakos nie chce mi sie wierzyc ze w takim okresie czasu zrzucil tyle kilo areobami i dieta, ale coz musze wierzyc na slowo.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Sorki za błąd:) zrzucił 15kg - zle policzylem na poczatku wazyl 93 a teraz ma 78.
Ja sam w to nie wierzylem mimo ze biegam juz 2 lata.

On biega 45 min 4x w tygodniu z samego rana. Ale diete ma tak rygorystyczna ze ja bym tego nie wytrzymal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dieta regorystyczna = im mniej tym lepiej? zazwyczaj tkaie diety krotko poprzerwaniu maja fatalny skutek.Ale coz nie moja sprawa-dobrze ze zrzucil ale imo wszystko nie radze czegos tkaiego autorowi postu zrobic lepiej dluzej przestawiac organizm na wieksze zurzywanie kalori, i przyzwyczajnie powolne do ich niedomiaru niz zajechanie sie dietami 1k cal, by pozniej powrocilo z nadmiarem fatu.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 410
Bardziej rygorystyczna dla mnie to = zero mieska czerwonego, zero ziemniaczkow ryzów makaronów:) zapotrzebowanie kaloryczne ustalone przez lekarza a dieta przez dietetyka:) mieso tylko drobiowe i gotowane:) piwko raz w tygodniu i to maks 3:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ja smigam 6x w tygodniu z rana dosc dlugo
do tego po treningu krotko (wychodzi 3-4x tygodniowo)

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerknie ktos? SoGi

Następny temat

split a dysproporcje

WHEY premium