SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboksing - worek . Prośba o ocene udeżeń, co mam poprawić ? Zamieszczony film

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 5248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to kopnięcia. Musisz skręcać biodra i nie trzymać nogi cały czas prosto.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dziękuje bardzo za komentarze, przy następnym filmiku spróbuje dostosować się do waszych rad perfekcyjnie nie będzie, ale sądzę, że będzie lepiej niż teraz. Zobaczymy czy jakieś postępy zrobię ;) .

PS : Pudzianowski techniką też nie zachwyca a pokonałby nie jednego dobrego zawodnika


Sorry ale Twoje 57 kg przy Pudzianie to zayebiste porównanie
Idź człowieku do klubu i zacznij trenować! Piszesz że trenujesz rok sam a efekt jest taki że gdybyś miał walczyć szybko byś padł na dechy i nie wiedział gdzie jesteś. Chcesz wiedzieć jakie błędy robisz? Nie umiesz gardy trzymać, opuszczasz tak łapy przy tym pseudo boksowaniu że osoba trenująca boks po 3 miesiącach by Cię nastukała bez problemu.Uderzasz same ciosy proste i do tego się ogranicza Twoja praca rękami. Następnie kopnięcia tak to piłkę możesz kopać a nie przeciwnika. Tego nawet blokować by nie trzeba było! Opuszczasz tak łapy przy kopnięciach że jeden hit i mentalnie lądujesz na wylotówce na Kielce
Weź sobie rady do siebie i zapisz się na sekcje boksu, czy kickboxingu bo sam nic się nie nauczysz! Jeszcze sobie krzywdę zrobisz i tyle z tego będzie.

Pozdrawiam!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1260
Miałem kiedyś podobnie, po roku takich "treningów" zapisałem się do klubu i miałem ogromne problemy z oduczeniem się złych nawyków. Ale dałem rade, radziłbym koniecznie zapisać się do klubu. Ponieważ im dłużej będziesz tak ćwiczył tym więcej będzie do oduczania, a jak zapiszesz się do klubu to wyeliminują ci błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
To już lepiej porzucić worek,a brać udział w zawodach drwali,więcej wyniesiesz--->dynamikę i skręty tułowia

http://facet.wp.pl/kat,1007849,wid,9923762,wiadomosc.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
Większość ludzi w moim wieku nie potrafi przyjąć pozycji bokserskiej czyli dla praworęcznego lewa ręka i noga na przodzie . Więc chyba nie jest tak źle, musze wziąść pod uwagę, że większość osób komentujących ten temat to osoby, które pewien okres czasu trenują jakiś sport walki . Jestem ciekawy jak Wy boksowaliście w moim wieku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Wogóle nie boksowaliśmy bez trenera.Po roku u trenera,zabiłbyś siebie z tego filmiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1. Wrzuciłeś filmik do działu gdzie wszyscy trenują lub trenowali SW.
2. Prosiłeś o wytknięcie błędów.
3. Nie widzisz tego co źle robisz więc idź na sekcje bokserską i poproś o sparing z kimś. Pozbieraj później ząbki do pudełeczka i ładnie podziękuj za lekcję.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
Dziękuje bardzo za pomoc, szkoda tylko, że było mało konstruktywnych rad a więcej mądrzenia się. Zdaje sobie sprawę ze bokser ze mnie marny, w końcu nikt mnie nie trenuje a w worek uderzam od czasu do czasu, mało mam zapału żeby chodzić na boks lub kickboxing. Uderzam w worek tylko po to żeby wyżyć swoją agresję ;) .

Dziękuje, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dziękuje bardzo za pomoc, szkoda tylko, że było mało konstruktywnych rad a więcej mądrzenia się.

Dorośnij człowieku.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Jak sobie coś teraz zrobi to będzie WASZA wina hwehehehhehe

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysły na trening z desoltem i wybitym barkiem.

Następny temat

Jaki worek bokserski kupic?

WHEY premium