SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kemot83 DT / redukcja / krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
Ok był mały misanderstending. Dietetyk myślał, że budujemy masę mięśniową ;) (coś źle wypełniłem chyba w formularzu rejestracyjnym). Obcięliśmy dietę o 300kcal, od jutra będzie lepiej. Dzięki za trafne uwagi. Jedziemy dalej z koksem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
Wczoraj był DNT i miał być basen, ale w skutek pewnych perturbacji skończyłem pracę o 19.30, więc pozostał mi wieczorny długi spacer z psem...

Dieta już była trochę okrojona od południa przez dietetyka:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
Jeden z dzisiejszych posiłków :) Pierś z kurczaka, sałata, 4 oliwki, ocet ryżowy - kilka kropel, kromka chleba razowego żytniego. PYCHA.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kamot co do testu na endo to zmierz sobie nadgarstek kciukiem i serdecznym, jak nie obejmiesz to taka mini wskazówka że jesteś endo, wg mnie jesteś po prostu niskim ekto bo nie masz ani obwodu klaty ani ramion i barów po endo. sorki

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
No to chyba jestem rzeczywiście bardziej ekto, bo obejmuje nadgarstek :/ ;)

Edit: jednak jestem coś takiego:

Kkkris91
Z ektomorfika długie i chude kończyny a z endomorfika zalany brzuch i boczki. Podwójny fail bez kitu chvjnia




Zmieniony przez - kemot83 w dniu 2013-11-15 08:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
wiem że to niby takie banalne ale nie masz gabarytów endo - jesli byś miał to w klacie powinieneś mieć coś koło 115+ cm, ramiona z +3/4 cm większe itp. ekto jest fajne bo sylwetkę trzeba tylko odtłuścić. a zadam uczciwe pytanie o klatkę piersiowa - z hormonami masz wszystko ok?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
Ale o co chodzi z hormonami? rozwiń :) nie miałem raczej nigdy żadnych badań na hormony - nie zauważam żadnych anomalii ;)

Zmieniony przez - kemot83 w dniu 2013-11-15 08:38:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
patrząc na zdjęcia klatki piersiowej masz dziwnie ukształtowane piersi, taka delikatna ginekomastia. nie jestem ekspertem ale tak mi się to rzuciło w oczy. nie chce żadnego popłochu wprowadzać bo nie jestem lekarzem ani nawet osoba z kompetencjami.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1138
Ja myślę, że to po prostu zwykłe "zapuszczenie", bo na prawdę od x lat nie ćwiczyłem w ogóle i żarłem dużo śmieci... W życiu od jakiegoś czasu staram się nie robić pochopnych ruchów, więc na razie trenuję wg wytycznych i zobaczę za jakiś czas, jak moje ciało zareaguje... jeśli wygląd klatki się nie poprawi - sprawdzę hormony...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pippina ucieczka przed zawałem

Następny temat

35 lat,jak cwiczyc???

WHEY premium