SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kark

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1541
Dobra, a wiec tak.

Na co mam klasc priorytet jak chce "nie miec karku"?

jakie cwiczenia wykonowac na to itd.

troche info.

cwicze miesiac nie caly. 55 na klateczke ( bo tego klatą nie mozna nazwac )
mamnitrobolon II i glutamine ( nie bralem jeszcze, nie wiem kiedy najlepiej zaczac brac, bo wzialem 10 g przed treningiem i mialem sranie to lipa )

waze 64 kilo i mam 174 cm wzrostu.
mam szeroki dostep do silowni.
czekam na odpowiedz.



Pozdrawiam-Mateusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
jak to "nie chcesz miec karku"
bez sensu to troche. to tak jakbys chcial cwicznyc wszystko oprocz bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1541
nie no, znaczy chaiem powiedziec, ze chce robic górne partie misniowe, ale klasc priorytet na kark, ale niei wiem jak to cwiczyc, jak i w ogole nic nie wiem. i szukam pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1541
...i szukam pomocy co do treningu z nitro i glutamina ;/


...sorki za post pod postem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
odżywki za pół roku co najmniej !!! ułóż dietę! ćwiczenie na kark : tęcznik trzymasz w obu rękach i oplatasz nim tył głowy w taki sposób żeby ściągać ją na dół. ćwiczenie polega na tym żeby siłą mięśni karku prostować głowę. no i do ładnego efektu pamiętaj o szrugsach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proble z klatką

Następny temat

Plan treningoey na siłe do oceny.

Wiecej