SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate tradycyjne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 288
w częstochowie sekcje ma mistrz świata i europy Neugebauer 4 dan bodajże.

,,DOBRY LOWKICK NIGDY NIE JEST ZŁY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
chyba mial w czestochowie, bo teraz startuje jako lodz i siedzi w lodzi, i ma juz 5 dan
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 288
jest w czewie

,,DOBRY LOWKICK NIGDY NIE JEST ZŁY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2258
Neugebauer dobry zawodnik mam filmiki z jego walką finałową z pucharu świata 2005 z warszawy zacięta rywalizacja hehe ale oczywiście sekcja z Niepołomic była najgłośniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
A co to jest za karate tradycyjne , które uzależnia egzaminy na kolejne stopnie od udziału w zawodach? To z tradycją zupełnienie po drodze. secundo jest to pod wzgledem technicznym shotokan tylko niepotrzebnie udziwniony, sztywne techniki itp. A poza tym byłem kiedys na zgrupowaniu kt w człuchowie gdzie sensei kwiecina oczywiście opowiadal, że tylko oni znaja droge prawdziwego karate i ciagle czynił uwagi pod katen kyokushin. Zupełnie bez sensu niech każdy sobiećwiczy co lubi i co mu pasuje. Mój trener shotokan pzk często podkreślał bardzo dobre przygotowanie fizyczn kyokushin i twardośc tego stylu. Zresztą już od jakiegoś czasu kopiemy low kicki n tarcze.
A na koniec może mi ktoś wyjaśni po co trzymać rękę po uderzeniu jak w KT zamiast ją cofnąć?
Z tym sie nigdzie nie spotałem ani na boxie już by mi "dziadek" tj. pan Soczewiński dał za coś takiego ani nigdzie indziej. Ani nawet na starych zawodach IAKF gdzie sędziował Nishiyama. Po co takie coś wymyślać, żeby różnić się na siłę od innych?

jak widzisz, że nie starczy ci własna ręka przedłuż ją - mawiał mój dziadunio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2768
moze i po to :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Viedeoklipy ze zlotu kung-fu

Następny temat

pytanie o rozciaganie!!!!!!!!!!

WHEY premium