SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer po redukcji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A6W nie rób, poczytaj sobie https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-07-25 21:12:35

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
rób same wznosy nóg/ kolan w zwisie jeśli nie są dla ciebie za trudne. Podpór przodem wzmacnia mięśnie głębokie brzucha więc deska/pompki + wznosy nóg/kolan i brzuch cacy. Możesz dorzucić różne mostki bo trochę dziwnie wygląda sam brzuch zrobiony ze znikomymi mięśniami grzbietu. Po za tym tak będzie zdrowiej. Ot cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 977
A żeby zrobić ładny kaloryfer + mięśnie potrzebna jest nadwyżka kalorii koniecznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
teraz myśl o redukcji patrząc na podane wymiary, chyba że się ostatnio zmieniły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
pamiętaj że "kaloryfer" u chudego gościa jest jak cycki u grubej baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
znaczy nie wiem na czym dokładnie polega problem.
Twoja masa odpowiada już wysokości, za to obwód pasa masz duży (110 to nadal aktualne dane?). Albo masz dosyć słabe mięśnie brzucha stąd ten wynik albo dużą tendencję do odkładania się tłuszczu w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 977
Nie nie nie to nie są aktualne dane takie miałem od razu bo nie uzupełniłem, w ogóle muszę zobaczyć ile mam w pasie ale dużo nie ma.
Czyli na tym co mam teraz mogę robić mięśnie ?

Zmieniony przez - Dave99 w dniu 2014-07-26 21:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie do konca rozumiem jaki jest problem w tym temacie?
zredukowales się i nadal nie widać miesni brzucha? tzn zredukowałeś za mało
wstaw tu zdjęcie swojej sylwetki to zobaczymy czy jest to spowodowane za dużą ilościa fatu czy brakiem wypracowanych miesni brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Albo był gruby zero katywności fizycznej, schudł ale mięśnie nie widoczne bo nie są rozbudowane odpowiednio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 977
87 cm w pasie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żelatyna

Następny temat

Początek, redukcja czy masa..

WHEY premium