SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 745

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam. Mam pytanie, lepiej masę robić na dodatnim bilansie +200/300 kcal i lekki trening bez cardio czy dołożyć jeszcze z 300kcall i dodać bieganie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Niezależnie czy robisz masę czy redukcje powinieneś to robić w jak najbardziej ekonomiczny sposób(nie chodzi o finanse, a eksploatację organizmu), także jak trafisz odpowiednio z kaloriami, to nie ma powodu by wprowadzać dodatkową nadwyżkę i kompensować ją aerobami.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-19 23:57:04
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1121
Ale np obliczyłem zapotrZebowanie na np 3000 kcal i dajmy na to ze trafiłem. I teraz czy jeżeli dodam 200kcall to masa pójdzie wolniej niż jakbym dodał 400-500? Czy poprostu może być lekki dodatek i masa pójdzie tak samo jak przycwiekssym tyle ze nie zaleje się tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
200-300-400-500-600, tu możemy sobie tylko teoretycznie gdybać, zacznij z niższego pułapu i obserwuj zmiany w sylwetce, ja na przestrzeni kilku tygodni nie zobaczysz postępow(acz bierz pod uwagę, że mięśnie nie rosną na drzewach, także każda, drobna wizualna zmiana na plus jest dobrą zmianą), to podbij nieco kcal, jednak warto też zweryfikować plan treningowy, kalorie to nie wszystko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Niezależnie czy robisz masę czy nie, lekki trening cardio po treningu Ci nie zaszkodzi, płynie z tego wiele korzyści. Możesz po prostu dać 3100 + to co spaliłeś podczasz treningu beztlenowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbilansowane posiłki.

Następny temat

Zły wygląda przy niskiej wadze waga nie idzie w dół

WHEY premium