SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika, workout a suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
Witam.

Najpierw coś o sobie mam 26 lat 170 cm wzrostu, waga to około 69 kg.
Mój staż treningowy to około 1,5 roku z 3-4 przerwami nie większymi niż 2-3 tygodnie.

Ćwiczę w domu bez sprzętu jak to kalistenik: rózne rodzaje pompek, podciągania, przysiady spięcia brzucha itp itd. W razie czego podaje linka do mojego dziennika https://www.sfd.pl/WORKOUT_dziennik_początkującego_-t1067351-s16.html
Treningi odbywają się różnie w zalezności od ustalonego planu treningowego po ilość wolnego czasu ale przeważnie 4-6 około godzinnych treningów w tygodniu.

Dieta hmm przyznam sie nie mam konkretnej diety z wyliczeniem kalorii oraz B, W, T, ale nie jadam praktycznie słodyczy odżywiam się w miarę zdrowo 4-5 posiłków dziennie i od czasu do czasu licze sobie kalorie i średnio jest to około 2500 kcal.

Chciałbym wspomóc się jakąś suplementacją ponieważ od około poł roku mimo starań nie jestem w stanie zwiększyć swoich obwodów. Jak dokładam kalorii to przybawa tylko w pasie, a reszta stoi w miejscu. I z tego pasa chciałbym troszke zredukowac bo jest 85-86cm. Z cardio troche u mnie słabo bo mało czasu ale w wolnych chwilach staram sie jeżdzić na rowerze.

Zastanawiam się nad taką suplementacją:
- TREC CREATINE MICRONIZED 200 MESH
Dawkowanie: tutaj mam problem bo nie wiem czy tylko w dni treningowe tak jak Karmowski ostatnio mówił czy normalnie dni treningowe/ nietreningowe

- SFD - Wpc protein plus / Olimp - Whey Protein Complex 100%
tutaj według braków w diecie ( " zjadłem" jakiś czas temu jedno opakowanie 700g ale to było w proporcjach 30g po treningu)

- Hi-Tec Nutrition - BCAA Powder Tez brałem jakiś czas temu 5g około treningowo

- Multiple olimp

Co myślicie o takiej suplementacji dla mnie i czy ma ona jakiś sens ?
Ewentualnie proszę o jakieś rady/sugestie .


Zmieniony przez - Daxim1990 w dniu 2016-07-06 08:39:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
-Kreatyna różne metody przyjmowania, najpopularniejsza 10g w DT i 5g w NDT
-białko jak sam zauważyłeś wg braków w diecie, może jeśli podliczyć ile białka spożywasz to okaże się, że go nie potrzebujesz?
-bcaa na na masie raczej zbędne, bardziej opłacalne na redu 1g na 10kg masy ciała, ale czystego bcaa,a nie 1g prochu
-witaminy generalnie ok, ale generalnie w okresie wiosna/lato lepiej jeść świeże owoce i warzywa.

Ogólnie rzecz biorąc to albo redukcja albo łapanie masy. Nie da się zrobić tego i tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 638 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6592
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący - co warto, czy warto

Następny temat

suplementacja dla osoby początkującej

WHEY premium