SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 WGP 2008 - finał wyniki!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Nie mam żadnego problemu z zachowaniem Remy'ego. Hari zachował się jak frajer więc został wydymany jak frajer, naturalna kolej rzeczy.

Jest to dużo bardziej uczciwe niż przekładanie konsekwencji za bezczelny faul na zawodnika faulowanego. W mma ostatnio było ileś walk w których faule ( głównie kolana w krocze - Jakubek-Radev, Crocop-Kongo ) decydowały o wyniku, bo sfaulowani wyraźnie tracili po nich rezon i przegrywali. To jest bardziej fair?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
mlkv 100% racji
Hari chciał rzucic kupą w Remiego ale Remi zrobił unik kupa sie odbiła i wrociła do zlotego chlopca. Szkoda mi tylko Remiego...

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1880
Nawet nie wiem co napisac... Ogolnie to chcialem zeby wygral albo JLB albo Hari... ale w takiej postaci rzeczy jaka sie stala... ciesze sie ze Remi wygral... Hari dobrze walczy... szybko dymamicznie :) Podoba mi sie jego styl walki... ale jest jeszcze gowniarzem ktory musi popracowac nad zachowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1720
Ćwierćfinał: Badr Hari vs Peter Aerts




Ćwierćfinał: Errol Zimmerman vs Ewerton Texeira








Ćwierćfinał: Gokhan Saki vs Ruslan Karaev







Ćwierćfinał: Remy Bonjasky vs Jerome Le Banner







Walka rezerwowa: Ray Sefo vs Hong Man Choi




Walka rezerwowa: Melvin Manhoef vs Paweł Słowiński




Półfinał: Bard Hari vs Errol Zimmerman
?
Półfinał: Remy Bonjasky vs Gokhan Saki p




Finał Remy Bonjasky vs Badr Hari


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1720
Bardzo fajna gala, ale finał pozostawia duży niedosyt. Hari zasłużył na dyskwalifikacje! Przypomina mi się walka Bonjaskiego z Bobem Sappem, przebieg walki był bardzo podobny.
Zobacz na 6min - 20sek!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Szkoda, ze tak sie skonczylo. Ale Hari by chyba tego nie wygral.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Miał bardzo dużą szansę, na dodatek on dopiero będzie w szczytowej formie, Remy już raczej nie - także prędzej czy później na pewno wygra taki turniej.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2008-12-10 21:53:41

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Remy nie jest wcale stary wiec forme może zaprezentować jeszcze bardzo dobrą pozatym Hari jest nieobliczlny i niewiadomo jak sie zachowa , to czy wygrałby finał czy nie to tylko gdybanie - był na deskach a potem faulował , fakt jest taki że przegrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1322
Nie zgadzam się do końca z opinią, że Remy udawał. Na płaszczyźnie fizycznej owszem na pewno się pozbierał, ale nie zapominajcie że Hari tą chorą akcją zniszczył go psychicznie. Pomyślcie, przygotowujecie się do walki na pewnych zasadach, sportowych powiedzmy, a tu nagle jakiś psychopata próbuje was zabić na ringu. Myślę, że Remy poczuł wtedy strach przed Badrem Harim i jedyne co mu zostało to udać kontuzję.

Pozdr.

Chiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Nie ukrywam ze Hari to moj ulubiony zawodnik ale Remyego tez bardzo lubie i bylo mi obojetne ktory z nich wygra. Dyskwalifikacja za glupie zachowanie - zgadzam sie.ale Remy tez nie oczul tego tak jak to wygladalo, wg mnie mogl walczyc dalej poczul latwe zwyciestwo i wykorzystal to calkiem zasluzenie. Natomiast w walce z Sappem (tez go lubie) naprawde nie byl w stanie juz walczyc. wystarczylo spojrzec na jego oczy jak go podnosili i wszystko jasne...
Szkoda Pawla nie moze sie jakos oddanelzc od czasu tego turnieju w ktorym wygral w finale z Breggym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bokser DAVID HAYE mówi o MMA

Następny temat

K-1 World GP Final 2008 - Zdjęcia

WHEY premium