SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 WGP 2008 - finał wyniki!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Usprawiedliwienia dla takiego zachowania i tak nie ma, nie na tym poziomie. Przegrał z własną głupotą, bo

Edit: Tzn. usprawiedliwienia dla syfu jaki zrobił w finale. Pokłony może sobie bić gdzie chce, jak widać mu to nie pomaga.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-12-07 11:02:21

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
gala super, szkoda mi Pawła mógł chociaż troche dłużej powalczyć. finał niesmaczny, ale przed Harim jeszcze wiele wygranych gal. z Aertsem ładnie pozamiatał

Zmieniony przez - ruger w dniu 2008-12-07 11:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No wałaśnie przecież po walce z Aertsem Hari ładnie sie zachował myślałem że może już dojrzał bo bycia mistrzem ale się pośpieszyłem.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
co do finału to hari powinien popracować nad agresją,a remi powinien dostać oskara za scene pod tytułem"oj jak boli oj jak boli" ale to bez znaczenia bo hari się zachował frajersko,mimo iż wygrana miał w kieszeni...

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
wygraną miał w kieszeni? w 1 rundzie dostał knockdown,a poza tym w walce było widać jak lewą ręką łapie Remego za nogę i go wywraca-moze wiedział,ze inaczej Remy nie upadnie
Nie ma co spekulować ,ze Hari by wygrał jak by miał wygrać ,dlaczego nie wygrał? z niemocy kopał Remego na ziemi? A szczęka Hariego pozastawia duzo do zyczenia ,wiec kto wie jak by się skończyła walka gdyby trawała te 3 rundy,jak się pada po lewym prostym

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
masz racje - nie ma co gadać co by było gdyby sie nie wydarzyło,dopóki walka trwa wszystko się może zdażyć,nie mniej stawiałbym na hariego bo widziałem w tej 2 rundzie jak remi przed nim ucieka,co nie znaczy że by wygrał i to jest fakt

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Hari nie lubi się z remym od dawna, co nie usprawiedliwia takiego zachowania. Pamiętam jak kiedyś Hari dostał kopa od karajewa jak leżał na dechach i jeszcze zaliczyli zwycięstwo Karajewowi. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać ale się zdarzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Są zasady, Hari je ewidentnie i na chama złamał ( obalenie, ręce w parterze + stomp ), potem jeszcze flugi z cornerem Remiego - dyskwalifikacja jak najbardziej na miejscu, dziwie się że były te hece z żółtą kartką, od razu powinni mu podziękować.

To że kiedyś jakiś sędzia się w takim przypadku pomylił nie powinno tworzyć precedensu.

W tej walce i tak pod koniec pierwszej rundy sędzia odpuścił Hariemu atak po gongu.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
ja niewidze Hariego jako dominatora K1.Walka z Peterem całkiem niezła w jego wykonaniu ale sędzia dość pochopnie przerwał, Peter to twardziel i nieraz zbierała a potem wygrywał ale faktem jest że byl duzo wolniejszy od przeciwnika.Hari nie ma specjalnie silnego ciosu i jego kondycja nie jest zaspecjalna - niewidze go w walce z Sammym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
To jest taki zawodnik który może wygrać z każdym więc z Semmym również "go widzę". Ma mamucie ******lnięcie ( złamał żebro Choiowi ), świetną technikę ręczną i warunki fizyczne. Szczęka trochę na minus, ale chwilę obecną jest czołówką K1 i nikt nie leży poza jego możliwościami.

Przerwanie w walce z Aertsem - IMO prawidłowe.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bokser DAVID HAYE mówi o MMA

Następny temat

K-1 World GP Final 2008 - Zdjęcia

WHEY premium