SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 52: Askham vs Khalidov - Gliwice

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak wypełni braki w stójce to jeszcze coś z niego będzie. Nie rozumiem czemu miałby NIE chcieć spróbować mma? Przecież większość dobrych zawodników mma to dobrzy zapaśnicy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24012
Nie jestem fanem bądź antyfanem Janikowskiego, ale od początku jego kariery w KSW zauważyłem bardzo duże braki w stójce, a szczególnie w boksie. Gubi się przy zadawaniu ciosów w kombinacjach a na dodatek ma BARDZO dziurawą gardę co w przyszłości będzie skutkowało przegrywaniem walk przez KO. Brak mu po prostu obicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Jakoś nie odpowiada mi jego styl wypowiedzi itd. Nie mam jakichś tam konkretnych powodów

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Janikowski powinien pojechać do USA do takiego np. ATT i pracować nad stójką bo ktoś ogarniający lepiej temat może go szybko porobić w temacie. Kolejna porażka i jego gwiazda mocno przyblaknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
To ja takie wrażenie odnioslem w przypadku Kołeckiego i ciężko slucha mi się jego wywiadów. W walce zdecydowanie jestem za Janikowskim, aczkolwiek uważam, że Kołecki ma większy potencjał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Yoshi87
Janikowski powinien pojechać do USA do takiego np. ATT i pracować nad stójką bo ktoś ogarniający lepiej temat może go szybko porobić w temacie. Kolejna porażka i jego gwiazda mocno przyblaknie.


On czasem nie trenuje stójki pod Złotkowskim?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Janikowski jak i Kolecki jak na medalistów olimpijskich przystało trzymają pewien poziom, choć Damianowi zdarzy się czasem jakiś mniej przemyślany tekst. Prawdę mówiąc wolę takich olimpijczykow niż jakby mieli robić bardachę lub opowiadać bajki o wielkich konfliktach ktore zakończą w klatce.
Szymona to się nawet fajnie słucha bo potrafi sensownie gadać, nie klepać w kółko tego samego.

Co do ich potencjału klatkowego. Janikowski sądzę że wciąż ma to coś co przyciągnie kibiców. Jest efektowny, jest ekslozywny i dąży do zakończenia przed czasem. Takich zawsze fajnie się ogląda. Póki co tylko walka z Materlą pozostawiła chyba spory niedosyt do Damianie z winy samego Damiana.
Co do Szymona.... ciężko go nie lubić ale jednak jest nieco mniej efektowny od Damiana, za to walczy rozsądniej taktycznie.
Ciekawe tez co Okniński wymyśli na Damiana.

Ciekawi mnie ta walka z kontekstu porównania siły cieżarowej Szymona z siłą zapaśniczą Damiana.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2019-09-30 21:16:11
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Salahdine Parnasse gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Damian to nie Pudzian, który robi ciągle to samo, pokazał ostatnio dynamiczne zejścia do nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Ivan Buchinger rywalem Salahdine’a Parnasse w walce o tymczasowy tytuł wagi piórkowej na KSW 52

Najbardziej utalentowany zawodnik kategorii piórkowej w Europie, Salahdine Parnasse (13-0, 2 KO, 4 Sub) stanie do pierwszej obrony tymczasowego tytułu mistrzowskiego na gali KSW 52 w Gliwicach. 7 grudnia w Arenie Gliwice naprzeciw Francuza stanie niezwykle doświadczony i utytułowany Ivan Buchinger (36-6, 8 KO, 22 Sub).

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl #MiastoGliwiceZaprasza

Fenomenalny, niepokonany tymczasowy mistrz KSW w kategorii piórkowej, Salahdine Parnasse jest uważany za jedną z największych wschodzących gwiazd na Starym Kontynencie. 21-letni mieszkaniec Aubervillers stoczył do tej pory 14 pojedynków i jeszcze nie zaznał goryczy porażki. Nazywany przez prasę „Kylianem Mbappe francuskiej sceny MMA” Parnasse w okrągłej klatce KSW odprawił już dwóch byłych mistrzów Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska, a w ostatnim pojedynku w starciu o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej w drugiej odsłonie ciosami w parterze zakończył walkę z Romanem Szymańskim.

Ivan Buchinger może okazać się zdecydowanie najtrudniejszym wyzwaniem w karierze fenomenu z kraju nad Sekwaną. Popularny „Buki” zwyciężał w 15 z ostatnich 17 pojedynków i większość z nich kończył przed czasem. Specjalnością Słowaka jest gra parterowa, o czym przekonało się 22 rywali reprezentanta MMA Team Spirit, którzy musieli odklepać jego techniki kończące. 33-latek z Gabcikova jest również jednym z najbardziej utytułowanych zawodników swojej kategorii na Starym Kontynencie. W gablocie Buchingera wiszą pasy cenionych organizacji M-1, Cage Warriors oraz XFN.

Walka wieczoru
85 kg/187 lb: Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO, 16 Sub) vs Scott Askham (18-4, 12 KO, 2 Sub)

Walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej
65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (13-0, 2 KO, 4 Sub) vs Ivan Buchinger (36-6, 8 KO, 22 Sub)

Karta główna
91,5 kg/202 lb: Damian Janikowski (4-2, 3 KO, 1 Sub) vs Szymon Kołecki (7-1, 7 KO)
56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (2-0, 1 Sub) vs Aleksandra Rola (3-0, 1 KO)
77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (7-4, 3 KO, 1 Sub) vs Albert Odzimkowski (11-3, 3 KO, 7 Sub)

Informacja prasowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 51 w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu

Następny temat

Kamaru Usman odpowiada na krytykę i zarzuty o niepodejmowaniu walki w obronie tytułu

WHEY premium