SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA Przed czy po treningu? Fakty.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63169

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Clarity ," ale na innych podobno działają " ;)))))



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry nie jest biochemikiem stad moja niewiedza w tej materii napisalem przeziez ze nie wiem i tyle coz jeszce moj blad


Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
No właśnie... nie jestem podatny na palcebo... a mogę stwierdzić przewagę pirogronianu nad monowodzianem... w efektach...choć istotnie...nie ma zbyt wiele badań potwierdzających ten fakt..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Moje zdanie w tym wzgledzie jest takie:
Choc badania naukowe dowodza jedno to praktyka "niekiedy" dowodzi co innego. Takze zgadzam sie z Biniem jesli chodzi o stosowanie kreatyny przed wysilkiem - ale pamietajcie ze Biniu napisal rowniez, ze najlepiej by bylo (jesli wzgledy finansowe pozwalaja) na stosowanie zarowno przed jak i po
VLAD.IV z Toba rowniez musze sie zgodzic - bo najwazniejsze dla nas cwiczacych powinno byc przekladanie teorii na praktyke, a widze ze tak w Twoim przypadku jest.
Meritum:
Kazdy ma inne doswiadczenia zwiazane z kreatyna (czy innymi suplementami), jedni dobre - drudzy zle, ale jednak nadal uwazam ze najlepiej by bylo sprawdzac wszystko na sobie i wtedy sie wypowiadac (oczywsicie mam tutaj na mysli doswiadczonych uzytkownikow forum ktorzy rozrozniaja chociazby cwiczenia aerobowe od anaerobowych i tylko wtedy kiedy "reszta" warunkow jest spelnionych).
VLAD.IV - Stosowales kreatyne przed wysilkiem ? Albo przed i po ?
(mam na mysli monowodzinie wnikam w piro i citro)
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
stosowałem przed wysiłkiem...efekt był dobry..jednak lepszy...jest przy stosowaniu po... a przed i po też brałem.... i było tak samo jak przy stosowaniu tylko po wysiłku... ale brałem...tak w 2002 roku) Może konfiguracja gwiazd uległa zmianie... i stan na 2003 pokaże co innego))

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
smierdzi ironia
nadal wierze w wersje was obydwu


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
proponuje zamknac temat bo widze ze nikt juz nie ma nic sensownego do dodania

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Moze cos do sprawy wniesie wypowiedz Pana Ambroziaka w tym poscie:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=66369&forum_id=133&Topic_Title=&forum_title=OLIMP

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Odpiszę dzisiaj... ale myślę, że Biniu nie zmiani zdania...dopuki nie opublikują nowszych badań, na jakiejś stronie zza oceanu.. i jego prawo tak uważać - od razu uprzedzam, to nie jest wypowiedź złośliwa!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10019
Ja zawsze bralem kreatyne przed i po i mialem dobre efekty.
Ostatnio naczytalem sie o dawkowaniu kreatyny glownie w dziale olimp i postanowilem brac mono tylko po treningu, efekty byly ale nie rewelacyjne, wiec dwa ostatnie tygodnie cyklu zaczalem brac i przed i po i praktycznie od pierwszego treningu znaczny przyrost sily nie mowiac juz o napompowaniu miesni na treningu... Teorie jedno praktyka drugie...

Lukasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

temat kreatyna skutki uboczne???

Następny temat

Suplementacja na spadek siły

WHEY premium