SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KO vs XPAND vs CREAFUSION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
BPL-G ja wiem ile jest tych stack-ów i ile razy można łączyć 1 z drugim ale i tak uważam j/w i tylePozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
to uwazaj sobie dalej - głupie rozumowanie i tyle pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
banan14_88 jasne widac należysz do tych co pierwsze zmagania na siłce zaczynają od razu na suplach "zazwyczaj zerowa wiedza o treningu+dieta itd" ale po co pakować powiedzmy 5-6 miesięcy na sucho jak na krecie fajnie idzie prawda?LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
myslisz ze zaczalem cwiczyc mając zerową wiedzę?
że zaczałem od razu na suplementach?
ze nie mam pojecia na temat supli//treningu /diety?

to bys się zdziwił, nie mam czasu wdawać się w bezowocną polemikę...

edit: dla Twojej wiadomosci, swoj pierwszy cykl na mono mialem po ponad 16m-cach cwiczen...wiec lepiej juz nic nie pisz na moj temat

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-07 10:42:43
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Mag69 pierwsza rzecz widzisz co banan ma napisane w rogu ,,specjalista" a wiec nie pisz zdan typu ze sie nie zna czy cos bo tylko glupio to wyglada i kazdy wie przeciez ze tak nie jest po drugie napisales: ,,weż no najpier naucz się czytać a później wyciągaj wnioski-skoro niezgadzasz się z moim zdaniem a sam dopiero po 16 miesiącach wziąłes mono to qwa po cholere wogóle dyskutujesz zemną?Przecież w praktyce zrobiłes tak jak ja uważam" tylko chyba Ty nie wzieles pod uwaga ze on moze cwiczyc zaluszmy 6 lat i wtedy byl sens tak brac poniewaz po mono brales znowu mono i tak w kolko i mozliwe ze chcial wyciagnac jak najwiecej zeby miec najwieksze zyski pozniej na kredce a teraz jest tego od cholery pamietam jak to kiedys napisal ziper (jakbys nie wiedzial ekspert tu na forum w tym dziale)napisal cos takiego ,,nie starczy Ci zycia by sprobowac wszystkiego " dlatego ja nie uwazam ze jest sens jechac na mono np. na pierwszy cykl i po koleji walic tylko ja wziabym na pierwszy jakiego stacka tylko nie najlepszego np. Call Pump i tyle pozniej mialbym duzo innych np. Crevolution , K.O. , Xpand dlatego bo ciagle bedzie wychodzic cos lepszego i nie ma sensu brac cos innego jesli Cie na lepsze wznalazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
BPL-G co do "specjalisty" to wiesz takie dzielenie sogami na zasadzie ping-ponga to już tu nieraz widziałem więc...Pozatym wiem co mi kiedyś zipper napisał nie mam sklerozyCo do tego że może 6 lat tyemu tak było otóż sam wiem doskonale jak to było bo wówczas sam tak robiłemChoc wątpie by banan14_88 6 latek temu juz ćwiczył-zresztą nieważne.Jak dla mnie na 1 raz mono jest jak najbardziej oki i to po kilku miesiącach na "sucho" a później bawić się w stacki i tyle-pozdro dla wszystkich

Zmieniony przez - Mag69 w dniu 2005-08-07 11:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja tez uwazam ze nie od razu ze po miesiacu kreatyne tylko gdzies po 4 a dobrzy byloby po 6 ale co do mono to sie nie zgodze nie zeby bylo dla kogos takiego zle ale po co jesli sa duzo lepsze produkty teraz zalezy od $ kogos stac to nie ma sensu sie w to bawic to jest tak jak mialbys monete na samochod ale ktos by powiedzial ze na pierwszy trzeba malucha i bys tak robil ja nie mowie od razu ze marcedes ale troszke starszy jakis Ford 10 letni taka Fiesta np. skumales o co mi chodzi robic dla zasady czy dla efektu i tyle swojego zdania napewno nie zmienie a co do SOGow na zasadzie ping-pong to na bank widziales w dziale ,,Nasze zdjecia" wiem bo widzialem sam ten temat co tam bylo ale tutaj nie ma w innych dzialach jak ,,Trening" , ,,Odzywianie" czy ,,Odzywki i suplementy" nie ma czegos takiego wiadomo ze ktos tam komus da a ten odbije ale ale napewno tak za duzo nie jest powod prosty zobacz w dziele ,,Nasze zdjecia" tem jest w ****u specjalistow ,ekspertow , znawcow i tak dalej wlasnie na zasadzie ping-pong a w tych dzialach co wymienilem to nie ma ich jakos duzo tylko normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mono po roku.
Na mono mozna zrobić kilka ąłdnych cykli, masa będzie wieksza niz na stakach hehehe..
Zresztą nie chce mi sie pisac oczywistosci.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem za Creafusion
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko

Następny temat

Matrix 5.0 Syntrax

WHEY premium