SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS STWÓRZ WŁASNY PRODUKT - Fotorelacja z wręczenia nagród str. 17

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 16642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
i jeszcze trzeba się dobrze znać na wszystkim co się chce użyć .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190
jak sie chce być na podium to niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Nie każdy lubi chemie Niektórzy wolą trenować po prostu.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joł

mam pytanie


czy trzeba zrobic jakieś zdjęcie takie mniej/więcej przedstawiające produkt bo mam na myśli taki produkt stworzyć jakis post workout

trzeba podać dokladny sklad?
cene?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie,

Przecież wiadomo, że nie będziemy sprawdzać co do mg ile czego powinno być, fotki hmmm - zdjęcia produktu, którego nie ma?

W całej zabawie chodzi o idee, wizje i to co byście chcieli aby było w produkcie, oczywiście jeśli są zawarte w pracy dokładne gramatury to plus, ale to nie jest wymagane.

Cena oczywiście to też mile widziana (przedział za ile byście takie cacko kupili )

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-09-06 21:48:10

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Co tu duzo mowic , jesli ktos naprawde powaznie podchodzi do tematu , to sam najlepiej wie co powinno a czego nie powinno byc.
Panowie wykazcie sie odrobina pomyslowosci

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1534
Racja ;) Sog dla Pitta ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
zrobione :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem produktu nie ma ale jakies zdjęcie w photoshopie by przerobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
plik tylko ppt czy pptx też może być? (mam nowy office i źle zapisałem a już wysłałem)

Zmieniony przez - dawidowicz w dniu 2010-09-07 19:14:19

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zupki ACTIVLAB - W Realu promocja :)

Następny temat

EAA XTRA - TAKIEGO KOMPLEKSU AMINOKWASÓW JESZCZE NIE BYŁO!!!

WHEY premium