SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS STWÓRZ WŁASNY PRODUKT - Fotorelacja z wręczenia nagród str. 17

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 16647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dlatego następny będzie wymagał więcej kreatywności

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
dobrze ze jest podkreslone że niektórzy bo ja np sam pisałem i teksty hilde sa zalosne, myslisz ze jak takie cos napiszesz ze wszyscy z google kopiowali to masz wiesksze szanse? żal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190
jestem ciekaw nastepnego mini konkursu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
Ale ten mini konkurs to jest TOTALNE POŚMIEWISKO, wygrał m.in. użytkownik Medieiwil Abac który napisął odp w 2-3 zdaniach skopiowanych ze stronki:

http://coach.menshealth.pl/fitness/Wszystko-co-musisz-wiedziec-o-kreatynie-3422-2.html

Gratulacje oby takich więcej ustawionych konkursów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Kolejne konkursy będą nieco bardziej wymagające, aby właśnie uniknąć tego typu akcji.

Pochopne opinie pod wpływem emocji mają to do siebie, że są skrajnie nieobiektywne.
A insynuacje co do ustawienia konkursu są mocno naciągane i bezzasadne.

Nie zapominajcie o głównym konkursie, gdzie do wygrania jest naprawdę sporo.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1534
:) bez emocji :D, to tylko testery :D lepiej zbierajcie siły i materiały na konkurs główny :) może się uda wskoczyć na 3 podium i mieć przyjemną jesień z marką Activlab ...

zezowaty85 wyluzujmy :) ja też pisałem od siebie i nie zostałem wybrany :), mowi się trudno..., i czekajmy na next minikonkurs ;)... Pozdrawiam jacek.

Zmieniony przez - krki w dniu 2010-09-06 11:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
wiem własnie ze to tylko testery, tylko minikonkursy powinne być równo dobrze sprawdzane jak i większe, bo tu wyszlo ze nie dokonca sprawdzone, dlatego tak napisałem bo w tym konkursie głównym pracuje nad 1 produktem ok tygodnia, dopracowuje skład, itd itd, i boje się żeby nie wygrały prace proste i tandetne, tylko takie w które włożyło się serce i sporo pracy

Zmieniony przez - zezowaty85 w dniu 2010-09-06 13:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190
też dopracowuje swoja prace, zgadzam sie powinno sie brac pod uwage takze ilosc wlozonej pracy. PS. Activ jak tam dużo juz osob podeslalo prace? bo mialo byc w faq a niema, ja mam zamiar pierwsza prace albo dzisiaj albo jutro podrzucic

Zmieniony przez - voytovoyto w dniu 2010-09-06 14:44:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Wszystko fajnie jakby nie trzeba było podawać każdego składnika nawet takiego co jest w zawartości 0,1mg

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 190
wg mnie to głupota podawać ile co jest w wymyslonym produkcie ponieważ to może stwierdzić producent po wyprodukowaniu i zbadaniu w labolatoriach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zupki ACTIVLAB - W Realu promocja :)

Następny temat

EAA XTRA - TAKIEGO KOMPLEKSU AMINOKWASÓW JESZCZE NIE BYŁO!!!

WHEY premium