SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS STWÓRZ WŁASNY PRODUKT - Fotorelacja z wręczenia nagród str. 17

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 16649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żadnych nagród pocieszenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
moja dziewczyna pytała się czy nie macie może damskich koszulek?
w ogóle jak u was z akcesoriami bo na stronce nie mogłem się doszukać?

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
no właśnie do kiedy ma BANa i kto jest tym wyróżnionym bo też się nie pochwalił

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Kiedy pojawi się w końcu jakieś info dotyczące konkursu, bo już dość troche czasu mija od zakończenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie, spokojnie... dostaniecie ode mnie maila z konkretnym info co i jak.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-11-03 17:11:17

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Ja wiem że Activlab to solidna firma i jak wygraliśmy to nagroda będzie, po prostu chcielibyśmy wiedzieć na czym stoimy poznać jakieś szczegóły a tu cisza.

W wypowiedzi powyżej przed jej edytowaniem było napisane że mail zostanie przesłany "dziś popołudniu" czyli 3 listopada po południu ale nic na razie nie przyszło. Pozostaje nam czekać.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nie bojcie sie chlopaki , ActivLab naprawde duzo rozdaje roznego rodzaju probek , nagrod , czasami zeby ogarnac wszystkie adresy etc naprawde potrzeba troche czasu , wszystko musi byc zrobione idealnie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Witam panowie, to ja, zwycięzca

ze względu jednak na brak czasu, odlegosc i czas wlasnie jaki wiazalby sie z tą wycieczka, nie bede mogl pojawic sie w Krakowie. Z tego co wiem to zamiast mnie pojawi sie osoba wyróżniona .


Gratulacje dla wyróżnionego i chłopaków z drugiego i trzeciego miejsca .

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
no gratulacje SOG oczywiście
już nie mogę się doczekać kiedy powstanie twój produkt ciekawi mnie co to takiego

a tak przy okazji pytanie do Activlabu czy jest cień szansy że zrobicie też produkty z 2 i 3 miejsca?

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zupki ACTIVLAB - W Realu promocja :)

Następny temat

EAA XTRA - TAKIEGO KOMPLEKSU AMINOKWASÓW JESZCZE NIE BYŁO!!!

WHEY premium