SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS STWÓRZ WŁASNY PRODUKT - Fotorelacja z wręczenia nagród str. 17

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 16646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Co do asortymentu to rzeczywiście nie powala ale stale się poszerza i co jakiś czas słyszy się o jakiejś nowości od Activlab, osobiście nie mogę się doczekać aż pojawi się produkt zaproponowany przez zwycięzce konkursu.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Tomgo, miales na mysli Bcaa Xtra mam nadzieje a nie xplode

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Super ta fotorelacja , juz po fotach widac ze wszystko jest prowadzone mega profesjonalnie , nic tylko zazdroscic zwyciezca , ze ogli to wszystko zobaczyc na zywo
Jeszcze raz gratuluje!!

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Witam

Paczka dotarła tydzień temu w piątek, ale siadł mi aparat i na szybko ( w sumie nie tak szybko bo tydzień ) zoorganizowałem na chwile od znajomego


Oto mój zestaw, który wybrałem




Nie widać na zdjęciu 2 koszulek ( polo i t-shirt ) i kilku smyczy więcej, ale już rozdałem

pozdrawiam


aha i zapytuje co dalej z moją mistyczną formułą :D. bedziecie coś robić z tego ? :>

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Zgodnie z zasadami konkursu
Będziemy się starać

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
WOW niezly zestaw widze sobie sprawiles
Skoro tyle juz tego masz to czekamy na jakies ciekawe opinie ;d
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
KokoWKS konkretnie, ja wciąż czekam na swoje drobiazgi.

No ten suplement zwycięzcy to postarajcie się ogarnąć bo jestem bardzo ciekaw cóż to takiego wydaje mi się że nie tylko ja zainteresowanie produktem na pewno byłoby bardzo duże, ogólnie fajnie by było gdybyście zrobili całej trójki produkty zawsze to większa oferta.

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391







Wielkie dzięki Activlab

edit: nie miałem czasu nic napisać tylko wrzuciłem na szybko foty, część próbek już rozdane jeszcze trochę do puszczenia na siłowni. Mam już smaka wypróbować to białeczko chyba nawet jeszcze dziś. A ISO ACTIVE wszystkim polecam świetny orzeźwiający napój, cytryna wymiata jednak ja częściej sięgam po grejfrut ze względu na żeń-szeń. Jeszcze raz dzięki dla Activlab.

Zmieniony przez - zielony90 w dniu 2010-12-28 21:39:11

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Panowie... ja teraz czekam niecierpliwie na Wasze opinie na temat tych produktów

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zupki ACTIVLAB - W Realu promocja :)

Następny temat

EAA XTRA - TAKIEGO KOMPLEKSU AMINOKWASÓW JESZCZE NIE BYŁO!!!

WHEY premium