SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NIESPODZIANKA

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 441
Witajcie!!!

Bardzo chetnie prztestuję i zrelacjonuję nowy produkt Fitmaxa zarówno foto jak i filmikiem krótkim, pozdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
JA JA JA ! sie pisze! oczywiście relacja bedzie !



Zmieniony przez - musclecars w dniu 2013-01-04 17:41:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Witam, również jestem chętny do przetestowanią i zdania relacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Sly-tech

szczerze to nigdy nie próbowałem waszych produktów

nie jest to zgłoszenie , gdyż ja stary dziad i bazuję na podstawach

ale poobserwuję może się przekonam i coś w końcu kupię z stajni FITMAX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Mam już jededną nowość od fitmaxa ^^ hmm... jeśli to będę ten sam produkt to nie obrażę się jeśli napiszę recenzje na jego temat :D

Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2013-01-04 18:19:35

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
może tym razem się uda Zglaszam się!

Obiecuję recenzję wideo + zwykłą. U mnie lipy nie ma. Mogę siebie szczerze polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
Jeśli to jest HARDCOROWY suplement to hardcorowo go przetestuje z podwójnymi dawkami no iiiii relacja, także siła!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
xmejux PORZĄDNY CHŁOP - polecam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5033
Witam serdecznie, chętnie spróbuję najnowszego suplementu Państwa firmy, zwłaszcza że zawsze byłem zadowolony z jakości produktów, które Państwa firma oferuje, obiecuję rzetelną relację, test, w którym opisze wszystkie aspekty dotyczące tego suplementu, jak również własne odczucia, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Cześć,
w dość krótkim czasie zgłosiło się wielu chętnych ;) w związku z tym szanse są małe, ale spróbować nie szkodzi, a nóż widelec ;)

Szczerze to na sfd nigdy nie prowadziłem relacji, bo jestem na tym forum rok, a mój staż to dwa lata, przez ten czas poznałem dość dokładnie temat odżywiania, aktualnie mam dietę na ,,masę".
Co do suplementów, to moją dietę uzupełniam regularnie białkiem, aminkowasy bcaa - stosuję waszej firmy, bo wychodzą praktycznie najlepiej cenowo, a dodatkowo forma tabletek najbardziej mi odpowiada, bo nie znoszę smaku bcaa, więc z tego produktu jestem bardzo zadowolony.

Kreatyny, przedtreningówki, arginina to suplementy, które również włączam okresowo do moich treningów, więc ten temat nie jest mi obcy i potrafię zdać szczerą relację.

W niedługim czasie mam zamiar rozpocząć cykl na produktach tego typu, więc się polecam ;)

Zmieniony przez - wariat251 w dniu 2013-01-04 18:33:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szczęśliwego Nowego Roku 2013

Następny temat

Wyniki Konkursu Niespodzianki

WHEY premium