SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS LISTOPAD-TRÓJBÓJ SIŁOWY(?)...FANSLASKA

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na filmie na górze dodatkowy czas przysługiwałby tylko jakbym zrobil wszystkie serie w MC a padłem po przedostatniej, czyli dodatkowy czas nie przysługiwał. Dopiero teraz Masti mi rozjaśnił. Zraz spadam na trening i nadal nie wiem jaką strategię obrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Słuchaj skup się na razie na jednym boju w 12 min.
A to nie jest jakieś okrutne wyzwanie


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-11-10 20:51:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel, po dzisiejszej próbie decyzja zapadła, będzie ławka plus martwy.


Jak już pisałem w głównym dzienniku, siady poszły ber rozgrzewki ze sztangą bo zapomniałem prawdopodobnie to zaowocowało piekielną pompą w pęcinach już od drugiej serii rozgrzewkowej. w serii roboczej więc, nie bardzo było czego szukać a resztę zrobiłem siłą woli.
Nie nadają się siady na te triki. Prochu nie wymyślę, powinienem przetrwać na przyzwoitym poziomie w układzie WL+MC

Acha, tradycją już się stało, że po każdej próbie leżę prawie godzinę i walczę z pawiem Jak do tej pory, wygrywam te bitwy





ps. tragedia z tym wgrywaniem, godzina na głupie 15min (to nawet 700mb nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W przeciwieństwie do wl czy mc, siady są w tym konkursie k****sko wyczerpujące

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Kuwa Kawał Chłopa z Ciebie Fan .....................więc przestań w końcu narzekać tylko zapier ooolamy
Wierze w Ciebie gościu Ogień i Ćwiczymy te mastiego "akcje" !!!
Popatrz na mnie ile się muszę narobić żeby Ciebie dogonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
iti706

Popatrz na mnie ile się muszę narobić żeby Ciebie dogonić

Jakieś różne filmy oglądamy chyba
Trafnie Ciebie wycwiel określił, jesteś materiał na komandosa, więc ciężko dotrzymać Ci kroku, ale się nie poddaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Fan jaki materiał iti był komandosem to były komandos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wszystko jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby nie było, że fans wymiękł:





ps. dalej podtrzymuję zakład, że nikt nie zrobi całej trójki, Masti przekombinował. Można było podnieść każdy bój o kolejne 25% albo więcej zejść z powtórzeń i inna byłaby zabawa. Ale Masti jak PO, wie lepiej, czego ludowi trzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
to sie nazywa CARDIO ! w wersji dla

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na listopad :Trójbój siłowy w innym standardzie

Następny temat

Konkurs listopad-trójbój . . . wycwiel

WHEY premium