SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOMANDOS

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
aaa zapomniałem dodać że mimo wszystko 65 kg masy ciała to zdecydowanie za mało
ktoś może napisze, że bzdury bo liczą się umiejętności itp...
...ale natury nie oszukasz

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2413
i przede wszystkim musisz
być prawdziwym pasjonatem tematu, takim z prawdziwego zdarzenia, bo do AT biorą ludzi którzy będą naprawdę oddani tej pracy i których ona naprawdę kręci, a nie jest to chwilowe zauroczenie na podstawie filmów w tv i internecie, bo ta robota jest naprawdę ciężka i żeby tam pracować trzeba to naprawdę lubić.

Zmieniony przez - Razor153 w dniu 2010-08-02 23:16:53

Zmieniony przez - Razor153 w dniu 2010-08-02 23:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
a z AT można bezpośrednio składać do jednostek specjalnych wojska polskiego np. Formoza ? Czy tylko GROM prowadzi nabór z innych służb mundurowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Stpierre
chodziło mi o wycisk na max(na raz),napisałem że nieprzydatny. Nie wspomniałem jednak o tym,co jest błędem oczywiscie. Zauważył to już Słaby zresztą i mnie poprawił.

gajes
wkleiłeś wyniki typów do lat 23,a autor ma 17 lat dopiero,dla tej kat. wiekowej wyniki są niższe

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
Wstawiac zdjecie syltwetki? Jak niewierzycie, pozatym nie bede lapac masy mam dopiero 17 lat przedemna dluga droga wiec cos sie samo nabierze z wiekiem :)

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
a po co komu twoje zdjęcie?
masy nabierzesz jak będziesz chciał.
piszę tylko ze 65kg to za mało bo sam cały sprzęt + kombinezon waży z 30.

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
Tam pare osób chciało fotki, ok. Pozatym wiem, że mało waże ale mam dopiero 17 lat i zanim skoncze studia i bede sie staral dostac tam to z 10-15kg minimum przytyje naturalnie :)

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
A wracajac do tego wyciskania to chyba akutalnie najlepszy wynik to 140 w kat 67,5 do 18 lat ;D Ale oni ciskaja chyba w koszulkach, niewiem nieznam sie na zawodach xD

No pain no gain ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1517
Ja chciałem zobaczyć zdj , chciałem wiedzieć jaką musisz mieć klatę żeby wyciskać 110 przy tej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1061
Jak Pudzian :D
Normalny wyglad troche cyca jest hehe

No pain no gain ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obóz Muay thai - Limanowa 21 - 27. VIII

Następny temat

Spojrzenie na boksowanie Basa Ruttena

WHEY premium