SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOLEJNY CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko! Jakies szesc tygodni temu skonczylem dosc dobry cykl z deki, propionatu, prolongatum, mety i clomidu. Efekt byl za***isty! teraz oczywiscie troche spadlem ale mimo wszystko nie narzekam bo sporo zostalo a spadki po cyklu to rzecz normalna. Pytanie tylko czy moge teraz dla lepszego samopoczucia latem i uczucia "napompowania" zapodac sobie 200 metki? Na nastepny pozadny cykl najpierw chce zebrac kase wiec pomyslalem o takim "oszukanym" podtrzymaniu na duchu:) Dodam, ze mam 29 lat i trzy dobre cykle za soba wiec nie jestem nowicjuszem i malolatem chcacym szybko osiagnac postepy z niczego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
"Pytanie tylko czy moge teraz dla lepszego samopoczucia latem i uczucia "napompowania" zapodac sobie 200 metki?"


"Dodam, ze mam 29 lat i trzy dobre cykle za soba wiec nie jestem nowicjuszem i malolatem chcacym szybko osiagnac postepy z niczego."

Weź mnie nie rozp*****laj

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
na lepsze samopoczucie zapdaj sobie proviron

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Raczej niezadobry pomysl. Na moj gust to jest to kompletnie bez sensu. Nic na tym niezrobisz , bo masz juz kilka cykli za soba a pozatym niedawno jeden skonczyles. Zrob sobie kilka miechow przerwy i zrob jakis dobry cykl.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie jestes malolatem chcacym osiagnac szybko cel to nie bierz mety tlyko poczekaj troche i pzuniej zapodasz sobie jakis elegancki cyklik .... im dluzsza przerwa tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
i kto to mowi hehehe

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej! Panowie sceptycy! Rozumiem, ze meta to nie jest super steryd ale pytam co ewentualnie zapodac, zeby troche sie "spompowac" bo jak wiecie spadki nie sa zbyt przyjemne i kazdy chce po cyklu jak najdluzej podtrzymac dobry wyglad. Chyba zrobie tak jak podpowiadaja fachowcy z tego forum (a nie wszyscy nimi sa mimo, ze za takich sie uwazaja) i zrobie sobie przerwe do pazdziernika albo listopada a potem pozadny cykl! Tym, ktorzy tak poradzili bardzo dziekuje a tym ktorych rozp*****lam to moge co najwyzej kopnac w grube dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
zrobiles cykl zlozony z 3 SA; do tego jestes juz po 3 cyklach - sama meta gowno ci da poza wzdeciem brzucha

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Kup kreatynę,to podtrzymaszjeszcze przez jakiś czas "pompkę"

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
a wsumie jaqk chceto niech bierze

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2385
przypal se trawy na dobre samopoczucie

ROCCO SIFFREDI O
()====
O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIPOMASTIA

Następny temat

Przeterminowany Prop

WHEY premium