SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to nie kolejny cykl dla idiotów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
siema jakos na dniach mam plan zacząć swój drugi cykl i nie chce robic tego jak moi niepełnosprytni znajomi z siłowni którzy walą sobiesz szoty jak chcą kiedy chcą... a jak się spytasz o odblok to nie wiedzą o co chodzi w planach mam uzycie:
deka 1-10 200mg co 7 dni
prolongatum 1-12 200mg co 7 dni
Mam wielką prosbe do bradziej zawansowanych kulturystów o rozpisanie odbloku myslałem o tym zeby uzyc cloma(nie mam pojęcia w jakich ilosciach) i pood ręką cały czas miec nolwe (jak wyzej) by wrazie swędzenia sutków zacząć ją przyjmowac



ps; czy szoty z deki bolą?? i gdzie wykonywac iniekcje poprzednio robiłem sobie sam w nogi (wewnętrzną częsc ud) z propionatu Nie bolało:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
z deki bolec tez nie bedzie wiec sie nie martw

cykl masz dobry a jesli chodzi o odblok to polecam clomid i HCG poniewaz deka bierzesz a ona silnie blokuje przysadke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
wewnętrzna stronęud strzelałeś?respect
cykl oki,odblok zrobiłbym zarówno clomidem jak i nolvą przez okres min 4 tygodni. Dawek Ci nie rozpiszę bo nie ma reguł.Mozna tylko podać przykładowy rozkład,np clom 200,150,150,100,100,100,100,i do końca po 50,do tego tamox 10 mg ed.Ale to tylko przykład,dokładną rozpiskę to mógłby ci zrobić tylko lekarz po serii badań

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kuracja

Następny temat

Moj cykl wyniki

WHEY premium