SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłopoty z oddechem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
Siema!
Ostatnio naparzałem się na rękawice z kumplem, bo chciałem się z nim spróbować, po krótkim czasie musiałem na chwilę odpocząć, poczułem jakbym mnie zemdliło, chwilkę poczekałem złapałem oddech i zaczęliśmy od nowa, po chwili ta sytuacja się powtórzyła. Dlaczego tak się dzieje!?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4789
baster rozbiles mnie na drobne kulki z tymi nogami bez kitu dawno sie tak nie usmialem.

Pierwszy cios musi być mocny, zaoszczędzisz sobie wielu następnych.
- przysłowie perskie

Marzy mi sie czarny lincoln lecz jak go wyrwac wilkom, rozumiem wiec Czemu czasem chlopaki biora winstrol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
hmmmm wydaje mi sie , że masz słabą kondycje

Btw: nie oberwałeś w przepone albo coś podobnego



-----------------------------
DYKTATOR W DZIALE " GRY KOMPUTEROWE "
-----------------------------

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Ołowiane ręce,ołowiane nogi,cięzki oddech,ucisk w klatce piersiowej-ani chybi oznaki fatalnej kondycji.
Popracuj nad wytrzymałością...
Pdr.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to oznaka słabej kondycji i wytrzymałości, proponuje ci skupić się na treningach w tym właśnie kierunku, czyli:
udeżanie w ciężki worek
marszo-biegi z obciążeniem (może być plecak wypełniony piaskiem) w terenie...





Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
Dzięki wszystkim, bardzo mi pomogliście, teraz pozostaje mi tylko trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
A tak w ogóle to ile razy dziennie, na tydzień powinienem ćwiczyć?
i czy można połączyć trening na siłowni z boksowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Ja pereferuję trening 5-6 razy w tygodniu.Bezpośrednio po treningu siłowym idziemy na salkę obok siłowni,gdzie znajdują się lustra,maty.Tam boksujemy i kopiemy w tarcze,sparujemy na full lub robimy sparingi zadaniowe.Sobotę i niedzielę przeważnie przeznaczam na regenerację,chociaż zdarza się,że trenuję również w soboty.
Ilość treningów to twój indywidaulany wybór,uważaj jednak na przetrenowanie...
Pzdr

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
Po siłce, ile czasu najlepiej spędzać na boksowaniu itd.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
A i jeszcze coś po tym sparringu z kumplem bolała mnie głowa, czy to dlatego, że jestem początkujący?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Skoro piszesz, ze boksujesz to zapewne na tym sparingo dostawałes w łeb Tak, to normalne jest nie tylko u początkującego

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11369
No raczej ja dostawałem bo kumpel jest silniejszy i szybszy, on raczej nie jest początkujący i lubi się bić. I po każdym sparingu będzie mnie nawalał łeb?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS !

Następny temat

popularnosc dzialu w SW i kwestia napadow w szaletach miejskich :-)

WHEY premium