SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KŁOPOTY Z ZAKUPEM OMKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W BYDGOSZCZY CHOLERNE KŁOPOTY Z DOSTANIEM DOBREJ OMKI,WSZYSTKO CO WIDZIAŁEM PRZEZ OST. 1,5 M-CA TO LIPA.JAK W INNYCH MIASTACH .Z CHĘCIĄ SIĘ GDZIEŚ PRZEJADĘ ,EWENTUALNIE POGADAM Z KIMŚ PRZEZ TELEFON W TEJ SPRAWIE.
CIĘŻKIE CZASY OMKA PONOĆ WSTRZYMANA PRODUKCJA...

siD#
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jam nie mówiłem ,że ta omka nie działa .ALE ,ŻE TO TOTALNE g****!!!Po prostu kolesie robią to w sposób domowy czegoś zadużo ,czegoś zamało.dupa boli ponieważ środki znieczulające są żle wymierzone lub coś w tym stylu.nawet gduby mi ta omkę dali za darmo i było jej 1000 paczek nie dotknę tego k.u.re.s.t.w.a!
chcę kupować lewy ale czysty towar.
Do mr.y jak wygląda :
nr. seryjne
wielkośc ampułek
kolor pudełka
nadruk na ampułkach daty ważności
zapach
kolor
konsystencj
...
jeżeli mam towar w ręku to bym mwiedział, a gdybm wykonał szczał to już wiem wszystko.
jak jest dobra to może się dogadamy.

siD#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wawie to samo

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytalem ostatnio na Anabolexie wypowiedz kolegi Sekatora. Mowil, ze bardzo latwo kupic w polsce omke i kosztuje $1-$2. Moze on wie ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
A teścia nie ma od ok. 1,5 miesiąca-oczywiście w BYDGOSZCZY
Lipa straszna :(

rafm
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! mieszkam w okolicach i bardzo czesto jestem w Bydzi
może razem bysmy cos wykombinowali ??

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekatorowi chodziło oczywiście o ampułkę za 1-2$?
Ostatnio coraz gorzej z dostaniem omy, teścia a nawet mety.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj koles (notabene aktywny zawodnik) oferowal mi pudelko omy za 68zl. Co to sie porobilo:(((

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator, gdzies ty takie ceny widzial?! W aptece, na recepte bez ryczaltu, jedna ampulka omy kosztuje ponoc 13zl. teraz wiekszosc lekarzy boi sie wystawiac recepty z ryczaltem, gdyz kasy chorych uwziely sie i scigaja, wszystkie naduzycia zwiazane z bezprawnymi ryczaltami.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem, że 1-2 $ kosztuje w aptece, przed sekundą dzwoniłem do apteki aby się upewnić, bez ryczałtu 19 zł z hakiem, obniżana cena (na 30 %) 5,70 zł (czyli 1-2 $). Zjem i idę pogadam z kumplem czy ma pewną omkę to dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipa. Nie ma go w domu, i na telefon tez nie mogę go złapać, może dzisiaj mi się uda, jak nie to postaram się dowiedzieć jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
We Wrocławiu też są problemy.Od prawie miesiąca poluję na 10 strzałów omy i nic!Kryzys jakiś czy co?Z teściem jest to samo.
Pozdrawiam!

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

SERCE BOLI !!! (Część 3 !!! )

Wiecej