SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłopoty z nadgarstkami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 414
A ja maiłem załamane oba nadgarski. Jeden oprowany ( kość łudeczkowata os scaphoideum) a w drugim poszła mi kość haczykowata(os hyoideum). Nie ma źle naraze nic nie bolą ale niema mowy o pompkach na dłoniach... tylko na pięściach ( troche sie już utwardziły ) Pozdro dla wszystkich.

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3995
a co moze mi byc jak mnie boli tak kosc w praej dloni w nadgarstku tak od strony malego palca ... jakis czas temu chyba sie szarpalem z kolega i cos mi sie stalo... boli mnie ni ebylem z tym u lekarza mmam nadzieje ze to nci powaznego

.... życie jest piękne ...
!!!!!!!!!! yyyeeeaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 384
Była o tym mowa pare postów wyżej.. wypowiadałem sie ja i jeszcze ktoś z uderzanych, że to jest od boksowania.. w moim wypadku w worek bez zabezpieczenia nadgarstków owijkami. Czytać !!!

Może i łapa nie duża - za to wali jak burza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3995
a jesli uderzalem duzo wczesniej i do tego w owijkach to moglo mi sie to zrobic dopiero po jakims czasie ?

.... życie jest piękne ...
!!!!!!!!!! yyyeeeaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 384
Raczej nie. Może po prostu tego nie odczuwałeś, lub nie wykonywałeś zadnej fizycznej pracy. Do tego musisz juz sam dojść, posmaruj to fastumem albo profenidem, albo czymkolwiek rozgrzewającym, usztywnij troche bandażem i bedzie git. I nie pytaj sie o takie głupstwa bo wszystko masz wyżej, wystarczy tylko przeczytać dokładnie.

Może i łapa nie duża - za to wali jak burza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
siema Patolos. mam ten sam ból w prawym nadgarstku, bynajmniej nie od boksowania... cwiczyłem przez pol roku na silowni i kiedys podczas gry w piłke upadle i uderzylem otwarta dlonia w podłoże... to bylo 2 miesiace temu a do dzis boli jak cholera ;/ Jem glukozamine, witamine c i uzywam masci rozgrzewajacych.. natomiast nie uzywalem bandaza i chyba zaczne. Oczywiscie o silowni nie ma mowy. Krotko mowiac - BLADO TO WIDZE!. pzdr.

Pies Ci Zdechnie, Laska Odejdzie, Dom Ci Spala, A Mięsnie Zostaną ;].

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 384
no trudno wal do lekarza... A jednak co pech to pech ostatnio kumpel mi skasowal nadgarstek na treningu... a raczej moja glupota bo praktycznie bez rozgrzewki wszedlem na mate.. powiedzialem deliaktnie ale nie zrozumial. Upadlem na zgiety nadgarstek, na to ja, i jeszcze na to on. Krotko mowiac chrupło zgrzytlo i był koniec. Lekarz zapisał ketospray (za***iste uczulenie mi wyszlo) i do tego ketonal (przeciwbólowy) ktorego rzecz jasna nie brałem. Ale twardo trenowałem wiec jeszcze sie z tym mecze. Ale najgorszy jest uraz pscyhiczny - bo takie gowno a wyłącza cie z treingu

Może i łapa nie duża - za to wali jak burza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Mi juz powolutku przechodzi i nawet do treningow wrocilem =) A co sie strachu najadlem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125
No byłem u lekarza... Diagnoza- zwichniecie. Tylko od kiedy zwchniecie odczuwalne jest przez 2 miesiace? dziwna sprawa. mam nadzieje ze i mnie przejdzie jak wyzej koledze :) pzdr i powrotu do zdrowia zycze.

Pies Ci Zdechnie, Laska Odejdzie, Dom Ci Spala, A Mięsnie Zostaną ;].

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam. Na wstępie chciałem przeprosić, że taki kotlet odgrzewam, ale nie chciałem tworzyć nowego tylko zachować ciągłość. Otóż zakupiłem piąstkówki do amatorskiego okładania worka, jednak ten rzep nie za bardzo usztywnia nadgarstka co skutkuje bólem. Co można zastosować oprócz bandaży 4m (nie uśmiecha mi się ich zakładać - chodzi o czas) może bandaż elastyczny obklejony plastrem, czy może sam plaster? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie boks we Wrocku

Następny temat

Chiński boks uliczny

WHEY premium