SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K.O co sie stało? Więc sam zjadłem..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17646

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
fakt apoko :D
przez zwykly zabieg marketingowy - dodanie ww i czasem BCAA
tworzony jest stack pelen (o udowodnionym dzialaniu co mozna tez wykorzystac marketingowo :D)
ale glownym celem jest zwiekszenie objetosci puszki :D jak zakladam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie dochodzą powiadomienia.
nie rozprawiamy o sci tecu czy innych dziwach a o K.O który miał być najslijniejszym stakiem na rynku..
i cóż z tego zostało?Pomylili się marketingowcy.
Klapa?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na dzis mamy dubeltowke
jutro przyjdzie ktos z ckamem :D

czy posiadanie dubeltowki nie bylo swego czasu szczytem ??:D

ale BTW sadze ze skaldowo KO jest naprawde blisko szczytu ciagle :D
bo dodoatek BCAA i ww to drobiazg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Więc by nie być gołosłownym, włąśnie zjadłem pierwsza porcję K.O
do tego dodaję jabłczan BX i walę 6 tygodniowy cykl, Apo pisal ze czesze juz jedna porcja dziennie z dodatkiem drugiej kretki, to zobaczymy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Przymierzalem sie dlugo do cyklu na KO, mam 2 puchy, 2 porcje dziennie.Wczoraj rozpoczalem cykl i dzisiaj zakonczylem... kontuzja bicepsa, ehhh zycie bywa zlosliwe.Co do smaku to jak najbardziej ok porownujac do takiego hardcoru jak stary clout czy hp lemon, po hp to w ogole mialem rewolucje zoladkowe od pierwszej porcji a przy ko puki co nic.Mam nadzieje ze tydzien przerwy wystarczy i drugie podejscie okarze sie udane...

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Daj znac jak odczucia Miętas
Przy Twoim BF plus jak będziesz miec siłe i checi ostro potrenowac.. powinno by fajnie
Pewno tak planowałes ale zacznij od jabłczanu pierwszy tydzień czy dwa
pzdr.

Zmieniony przez - ripper14 w dniu 2006-11-07 20:22:07

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mietus powodzenia
i prosze podziel sie wrazeniami :D

choc wiadomo cudow nie oczekuj :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehe biniek, cudów oczekiwałbym kilka lat temu a nie teraz
Smak błee, nie spompowało mnei zazbytnio ale trening ok.
Rip - kwestia czy znajde czasu odpowiednio, żarcie stres etc.
Zobaczymy.
Planowałem nabić sie ze 3-4 dni jabłkiem, ale w sumie jeden kij czy brac równolegle czy różnicować.
przed treningiem raczej stak.
Może Olimp weźmie opinie ludzi i coś zrobi z tym produktem bo wydaje sie ze istotnie na rynku umarł chyba.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wlasnie o tym mowie zyczac powodzenia w eksperymencie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Smak moze nie jest olsniewajacy ale na pewno o niebo lepszy od Cell Pump'a. Wlasnie skonczylem duza puche tego produktu i od wczoraj biore KO. Jedyne co narazie odczuwam to wieksza energia ale to pewnie efekt placebo... Takze postaram sie cos wiecej napisac o dzialaniu tego produktu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dibencozide treca i megabola

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

WHEY premium