SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jun Fan Jeet Kune Do tools applied in sparring/Narzędzia JFJKD zastosowane w sparingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10480

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
dokładnie- bardzo naiwne jest stwierdzenie iż wszystkich można zatrzymać w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
nie tyle naiwne, co nie prawdziwe
tylko najlepszym udaje się tego uniknąć, ale spędzają godziny na trengach na obronach przed sprowadzeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
mówisz o kontroli dystansu i pracy stóp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
tak, footwork rodem z JFJKD to jedyny sposób na unikniecie sprowadzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
troche już trenuje i powiem tyle-technik sprowadzenia jest tyle że zawsze się na coś wyłorzysz jak nie na wejście w nogi to na jakiś rzut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
ależ kondek, nam tego tłumaczyć nie musisz przetłumacz to grand Mastah MichałowiJF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
łatwiej już będzie uniknąć tego sprowadzenia do parteru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Nie wiem po co sami sobie poklaskujecie.. Nie moja wina ze nie wiecie o czym mowie. Co do sparingow itd. Czlowieku jesli masz 15 lat i czas na takie rzeczy to sie tym zajmij. Ja mam na glowie o wiele wiecej niz to. No ale to juz wyjasnialem, poza tym napisalem juz ze nie wiem po co mialbym to ja jezdzic po klubach skoro to Wy macie jakis problem? Ja nie czyje potrzeby jezdzenia po kraju i udowodniania komukolwiek, cokolwiek. Dlatego zapraszałem to osoby do Brodnicy

SoulReaver jesli nie wiesz jaka jest roznica pomiedzy pozycja walki i praca stop pomiedzy Muay thai a JKD to nie wiem co robiles na treningach przez 5 lat

Sugeruje, że mistrz swiata w MT dostal lomot od judoki bo w MT jest taka a nie inna praca stop i taka a nie inna pozycja walki

czym jest JFJKD- jest to naukowe podejscie do sztuki walki, którego dokonał Bruce Lee.

Jesli mowisz o ewolucji sztuk walki że świat poszedł naprzód. Podaj mi więc te techniki, które tak wpłynęły na ewolucję człowieka?

To raz, po drugie o ewolucji o ktorej mowie ja to indywidulana ewolucja w sztuce walki ktora sie trenuje.

Jesli chodzi o kontrole dystansu, to w słowach Bruce'a nie koniecznie chodzi o narzucenie przeciwnikowi swoich warunków, ale po prostu o kontrolę dystansu walki

Jodan ja Ciebie też nie znam, wiec może sam pokazałbyś filmik ze swoimi umiejętnościami to samo tyczy sie Ciebie Vell

Nie wiem skąd w waszych słowach tyle zawiści

Jodan przyczyna dla ktorej mistrz z MT przegral walke z grapplerem mógłbyc fakt iż jego sztuka walki posiada taka a nie inna strukture tj. pozycja walki, praca stop. Oczywiscie moglbyc tez tego dnia gorzeh przygotowany a judoka mogl miec wiecej szczescia niz zawsze


Duzo wymagacie z mojej strony panowie, ale ja z waszej strony niestety nie widze nic

Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377
Tak barwnie komentujecie to co ja powiedziałem o JKD, pokrywa się to z tym co powiedział sifu Ted Wong na temat czym są JKD koncepcje.

Chętnie usłyszałbym wasze komentarze na ten temat



Michał
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie?

Następny temat

Pytanko do pana o nicku MMA?

WHEY premium