SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JuliEvans - dziennik (redukcja)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
No chociażby dlatego, że ryż brązowy czy też pełnoziarnisty ma niższy indeks glikeniczny, zawiera błonnik

Każdy ma jakieś słabości. Rzecz w tym, żeby stawiać im czoła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leti nie kombinuj już lepiej, bo zamęt tylko siejesz

Po treningu siłowym mięśnie muszą odnowić zapasy glikogenu, więc w pierwszej kolejności organizm korzysta z węglowodanów i de facto, im wyższe IG tym lepiej Stąd też po siłowym możemy sobie bezkarnie wrzucić owoce, makaron itd.

Nie jesteśmy co prawda zawodowcami i nie musimy się stosować do zasad posiłków okołotreningowych, ale nie zmienia to faktu, że posiłek węglowodanowy jest jak najbardziej okay

Jeśli już tak bardzo chcesz się w sprawę różnych rodzajów ryżu zagłębiać, to poczytaj sobie o ładunku glikemicznym, bo indeks glikemiczny to współczynnik laboratoryjny. Baton Mars ma np. niski IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
źródło azotanów, fosforanów, soli i być może mąki sojowej

No co, suplementacja

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171


Dokonałam kolejnych zmian w diecie.

Dorzuciłam większą ilość mleka do płatków (bo to 50g to troche za mało się okazało)i tym samym samych płatków.

obliques160 węgli to może nie jest jeszcze 220 ale mam nadzieję, że na początek wystarczy. No i dzięki za ćwiczenia które opisałaś w arcie "plany ćwiczeń z piłką".

Martuccazamieniłam tą "szynkę" na piers z kurczaka. Szynka była dla mnie lepszym rozwiązaniem z tego względu, że nie trzeba jej rano przygotowywać Może później zmienię ją na jakąś rybkę.

martasinie wprowadziłam jeszcze tej diety, więc nie ważyłam produktów. Ale z chęcią się dowiem czy lepiej ważyć przed czy po ugotowaniu bo szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym

Leti_ zastanawiałam się czy nie wcisnąć ryżu brązowego zamiast białego ale stwierdziłem, że najzwyczajniej w świecie biały będzie tańszy a ja nie pracuję więc mam ograniczone funduszę na tą dietę. Chciałabym Ci podziękować za Twoją dietę, bo bardzo się na niej wzorowałam (jak i na całym Twoim dzienniku). Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
Chciałam dobrze.
Już nie będę zabierać głosu.

JuliEvans, życzę powodzenia i bardzo mi miło, że w jakiś tam sposób pomogłam.

Każdy ma jakieś słabości. Rzecz w tym, żeby stawiać im czoła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Leti_każda rada mi się przyda więc jeśli masz ochotę to oczywiście pisz, bo ja jestem jak narazie laikiem w tym temacie, a Ty masz już jakieś doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juli dieta bardzo ładnie

Jeszcze się nam tutaj wyspowiadaj co i ile pijesz w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
JuliEvans zawsze ważymy przed. Powodzenia I daj znać jak Ci będzie po śniadaniu, bo ja bym takiego nie wcisnęła

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-03-15 23:31:15

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
Staram się pić ok 1,5l wody mineralnej niegazowanej dziennie. No i herbatką z łyżeczka cukru tez nie pogardze

Faktycznie te śniadanie wyszło naprawdę sytę ale te orzechy to sobię skubię w autobusie w drodze do szkoły

No właśnie a co do orzechów włoskich to je też ważę w skorupkach? Bo wydaję mi się, że już obrane, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Bo wydaję mi się, że już obrane
Tak.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

agnes2/ proba redukcji tkanki tluszczowej z brzuch prosba o pomoc

Następny temat

Proszę o pomoc w walce z estrogenem

WHEY premium