SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo w MMA-Parysian, Lombard, Nakamura i inni

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Najlepsze akcjie Karo z walk w UFC(Jodan coś dla Ciebie )-





Nie wiem czy się zgodzicie, ale mimo tego że pozycja Karo w świecie judo nijak się ma do tej którą zajmuje Yoshida czy Yoon Dong Sik, to moim zdaniem najlepiej z wszystkich judoków wykorzystuje on swoje umiejętności w świecie MMA.

Zmieniony przez - B.Luka w dniu 2006-09-26 23:06:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
między innymi takie rzeczy właśnie świadczą o klasie zawodnika, o tym, że zależy mu nie tylko na wygranej, ale na walce widowiskowej, w dobrym stylu.
i w przeciwieństwie do akrobatycznych kopnięć itp rzuty naprawdę się sprawdzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
z tego co pamietam to wydal tez jakies szkoleniowki, byly na forum, trza tylko poszukac

a znalazlo sie
https://www.sfd.pl/temat205598/

Zmieniony przez - bargeld w dniu 2006-09-26 23:18:05

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dzięki, B.Luka. teraz tego i owego próbuję na submission - i nawet czasem z zachęcającymi rezultatami.
btw: walczyłeś z zapaśnikami - w jaki sposób realizowałeś uchwyt np do harai-goshi, gdy nie było za co złapać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Jedno dużo WOW .

Następnym razem, zanim powiem do trenera od grapplingu:
"Przecież to i tak w walce nie wyjdzie"
to się pięć razy zastanowię .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Jodan to nie tak- ja najpierw trenowałem zapasy, póxniej judo i pózniej znowu zapasy i to raczej było tak ze techniki typowo zapaśnicze uskuteczniałem na treningach judo a nie odwrotnie. Jesli jednak chodzi o wykonanie harai podczas walki zapaśniczej czyli bez ubranka to ja bym to zrobił z uchwytu jak to mówią amerykusy "over and under" czyli np. prawa ręka pod pachą przeciwnika(dokładnie zgięcie łokciowe), a lewa na prawej ręce(zgięcie na jego tricepsie). Rosyjscy zapaśnicy(zwłaszcza Buvayasar Saitiev) znani są z tego że często stosują techniki których odpowiednikami w judo są uchi-mata, właśie harai-goshi, ouchi-gari i kouchi gari. Wrzucam filmik gdzie głównie właśnie są bracia Saitiev- widać na nim z jakich uchwytów stosują te techniki



Zmieniony przez - B.Luka w dniu 2006-09-27 03:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
czyli tak jak robię.
bo znam skądinąd doświadczonych judoków, którzy chcą rzucać z uchwytu za kark i za nadgarstek (klincz ręka głowa to się chyba nazywa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Karo to chyba najlepiej radzacy sobie judoka w mma.Swoimi walkami udowadnia ze rzuty mozna wykonac rowniez bez "pomocy" judogi.Nie jest on tak utytulowany jak Nastek czy Yoshida ale to wlasnie on udowadnia potege judo.Nie wiem dlaczego mistrzowie olimpijscy w tej dyscypilinie sportu tego nie pokazuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Zgadzam się Crazy-też mnie to zawsze dziwiło. Myślę że obok Karo najwięcej doświadczenia wyniesionego z judo pokazuje nie kto inny jak Fedor(swego czau 3 judoka w Rosji).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
https://www.sfd.pl/temat205598/

kiedyś wrzucałem materiały o Karo.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
B.Luka, uściślijmy: Fiodor E. ćwiczył judo, czy jako sambista startował w zawodach judo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Szczerze Ci powiem Jodan że nie wiem dokładnie jak to było, ale z tego co wiem to w Rosji praktycznie judo i sambo jest prawie synonimem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O utwardzaniu raz jeszcze

Następny temat

Street Fighting i .......

WHEY premium