SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo a inne sztuki walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
No wiec, drugi nie zdarzyl mnie uderzyc bo stal troche dalej, i wcale nie przecze sam sobie tylko mowie iz nie zdazyl mnie uderzyc. A co do tego akurat to nie mam zamiaru sie z toba licytowac jakie wielki z ciebie kozak itede, i ze ja se nieby cos wymyslam, idz na boks i zmierz ile czsu trwa seria bokserska( mniejw iecej 4 strzalowa) Tego pierwszego nie dobijalem na glebie juz po rzucie, a jak juz posniosl sie na 4 lapy to nie chcial wiecej wiec moze sie opalał tak jak mowisz

Zmieniony przez - Krdx w dniu 2008-01-10 22:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ale nikt się nie licytuje,kto jest większy kozak...
Jesli rzeczywiście tak było,to masz więcej szczęścia,niż rozumu,uwierz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Tak bylo i jakos nie mam zammiuru was prosic czy przekonywac zebyscie mi uwierzyli. Wbite w to, opowiedzialem historie w stylu z zycia wziete A z tym szczesciem i rozumem to roznie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Spoko maroko,się gra,się ma,taka prawda

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
dobra krdx chciales rozmawiac o skutecznosci judo na ulicy itp a tymczasem opowiadasz swoje grubo podkoloryzowane (tak sądze) przygody na ulicy.. czlowieku wiesz jak to jest kiedy dopada do Ciebie dwóch typów i zaczyna lać? Szok, kilka bomb gleba buty chyba ze jestes mistrzem SW lub lekkoatletą pomyśl...

Zmieniony przez - Pchelka92 w dniu 2008-01-12 17:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Hehehe, podkoloryzowane mozesz miec paznokcie<apropo tego ze nie nawidze jak ktos mie wpiera ze mowie nie prawde>. A co dopadania mnie i innych przez jakis typow na ulicy to wiem jak to jest. Jednak i tak wszystko zależy od typów ktorzy cie napadaja, bo osoby liczace sie w tym fachu nikogo nie bija bez powodu<nie szukaja juz "doswiadczenia" ani przypalu zbednego>, a jak masz od nich dostac to dostaniesz. dla cie ulica to moze zaczepienie przez 3 zuli na przystanku i twoja ucieczka. jednak widzisz, wszystko zalezy od SYTUACJI, ilosci napastnikow ich umiejetnosci i zamiarow. Nie jestem mistrzem SW, a jezeli wg cie lekkoalteci to mistrzowie ulicy to gratulujeee

Zmieniony przez - Krdx w dniu 2008-01-12 19:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A ja Tobie gratuluję:
a) ortografii
b) "mądrości".

Chcesz wypowiadać się na tematy uliczne,zapraszam do C/S. Tam szybko udowodnią Ci,że nie masz racji. I przyjmij w końcu do siebie, że w starciu 1 vs iluś tam nie masz szans.

I nadal uważam,że miałes więcej szczęścia,niż rozumu,jesli oczywiście to jest prawda. Na tym forum internetowi napinacze nie są tolerowani.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Kurde Dziewczyno w ogole Cie nie kumam. nie jestem zadnym napinaczem, napisalem 1 rzecz, nic specjalnego <zadna napinka> a napinacze to sa dla mnie ci, ktorzy tak mnie pojechali;/ jacy to oni sa za***iscie a ja jak se zmyslam. No wiec juz napisalem ze mam WJBN na to co se myslicie o tym co pisze, czy to prawda czy nie... Aha i powiem tylko że widzialem nie jeden raz jak jedna osoba wlatywała w 5 i robila z nich sieczke, oczywiscie nie ma to nic wspolnego z judo, ale to tylko taki przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Przypominam wszystkim ,że temat posta jest inny,więc albo doniego wracacie albo kończymy dyskusje

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to kończymy,bo po 1) temat został rozmyty
po 2) nie ma sensu dyskutować,bo każdy wie swoje.

Krdx, nie zmienia to faktu,że popracować nad ortografią się przyda.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokosc kopniecia

Następny temat

Boks i Taekwondo

WHEY premium