SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KK a inne style walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
Interesuje mnie wasze zdanie na temat Karate Kyokushin dlaczego jestescie zwolennikami tego stylu walki albo dlaczego ten styl nie przemawia do was wyrazcie swoja opinie i uzasadnijcie ja oprzyjcia wslasne zdanie na argumetach dlaczego jestescie zwolennikami tego stylu walki albo jego przeciwnikami ( jesli przeciwnikami to jaki styl walki preferujecie bardziej i dlaczego wolicie ten styl walki od KK ) licze na szczere odpowiedzi i poparcie ich wlasnymi argumetami.

( ; )
Kiss
my
...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
no co wy 6 miechow bez treningow chyba bym sie zalamal :(((((( nie ma szans!!! nie zrezygnowal bym na tyle!! a co do treninmgow takiego typu .. to tez tak uwazam ze takie treningi duzo wiecej mi daja niz zwykly w grupie poczatkujacej i ciesze sie ze ktos moje domysly potwierdzil

( ; )
Kiss
my
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
kyokushin jesli zajecia prowadzi dobry trener jest skutteczne jesli polaczy sie sportowe kyoku z uderzeniami na twarz i parterem to juz powstaje z tego cos konkretnego

natomiast minusem kyoku jest to ze w wiekszosci szkol uczy sie walki tylko sportowej a wiec nie ma uderzen na twarz a co za tym idzie garda staje sie nieszczelna na uderzenia i na ulicy moze byc nieciekawie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
kosa nie wiem czy kojarzysz senseja Wisniewskiego on prowadzi moja szkole KK u nas na treningu jest cos takiego ze ogolnie mocnych uderzen na twarz nie wyprowadzamy ( zazwyczaj ) ale pozwala uderzac w twarz nale nie piescia ( bo grupa poczatkujaca jestem narazie ) tylko z przyslowiowego liscia aby nauczyc sie brocin tez twarzy aby uwarzac tez na twarz i nie zapominac o niej w czwartek na treningu bralismy bosc ciekawe ciosy ktorych nie roblilismy wczesniej byly tam miedzy innymi uderzenia z nogi na twarz po rozciaganiu i malum treningu ciosow nastapila walka bylo powiedzianie zeby starac sie ciosow na twarz nogami nie wyprowadzac ale tego nie zabronil i mometami jak ja wyprowadzalem widzial to i nic nie powiedzial wiec nie zawsze jest tak ze tylko walka sportowa jest na treningach unas jest unikanic ostrego uderzania na twarz ale nie jest to karygodnia zabronione .... jak dla mnie wybur KK byl najlepszy bo juz od jakiegos czasu chcialem zaczac trenowac lecz sam do konca nie moglem sie zdecydowac teraz wybralem ( jakis czas temu ) i nie zaluje nie zmienil bym tego na zaden inny styl walki.

Zmieniony przez - debian86 w dniu 2004-12-18 14:33:42

( ; )
Kiss
my
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
z czasem podejscie ci sie zmienia kyokushin nie jest idealne jest dobre ale bez przesady

trzeba miec swiadomosc ulomnosci stylu

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
zgadzam sie z tym ze kyokushin nie jest idealne (ćwicze juz 6 lat) mam 4 kyu ale to naprawde twardy styl ...zresztą wszystko zalezy od zawodnika .. kyokushin z połączeniem z ju-jitsu to juz jest coś ...

-= =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
debian86 :) w tamtym roku byłem uwas na na sparingu w Rzeszowie ... spoko nawet salke macie ... pojechał by tam jeszcze powalczyć

-= =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
W Rzeszowie prowadziła zajęcia chyba jakaś mocno utytułowana zawodniczka?

Co do kyoka - abstrah**ąc od braku chwytów w zasadzie brakuje chyba tylko ciosów w twarz. Ciosy wyprowadza się z postawy bokserskiej (słyszałem że tak) czy tylko z tradycyjnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
no ale to hyba zależy od człowieka a nie od stylu samymi treningami grupowymi mało osiągniecie. Jerzeli ktoś trenuje do tego we własnym zakresie to też może być dobry nawet na ulicy trenując choćby savate, ja zaczołem trenować Kyokushin ze względu na założyciela tego stylu a poza treningami w grupie chodze z kumplem na sale i ćwiczymy walke z atakiem na głowe podstawy Judo walczymy w parterze i oto tak naprawde chodzi żeby samemu trenować wtedy nieda sie wypracować samemu ładnie techniki ale do walki można sie bardzo dobrze przygotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Jodan w przewazajacej wiekszosci klubow ciosy sa wyprowadzane z pozycji bokserskiej i mozna powiedziec po boksersku( jest to oczywiscie przystkosowane do ciosow na korpus i do tego ze uderzamy bez rekawic )

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Hm, to znaczy że z wyprostowaniem kolana (tsuki) czy ze skrętem stopy (prosty)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ze skretem stopy prosty

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki SW

Następny temat

Pytanie o Opaski na stawach skokowych?

WHEY premium