SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jones vs Machida na UFC 140 w grudniu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33028

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Andrzej zarzuć gifami jak znajdziesz, ja tez poszukam


nie ma takich na necie, zmyślasz

































Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-11-18 21:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nikt się chyba nie pofatygował, tylko jak przydzwania Rampejdżowi w pałę jest, albo próba balachy + próba Slama mogę znaleźć.... :/

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-11-18 21:04:12

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Update do rozpiski....
Rich Attonito vs. Claude Patrick - tej walki nie bedzie

Patricka w tej walce zastapi Jake Hecht.

Info mam z pierwszej reki, nie wiem czy gdzies to juz bylo ogloszone ani dlaczego Patrick nie zawalczy.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Danuta Ci smska wysłał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Danuta nie ma mojego numeru :) Jake jest trenerem u mnie w klubie.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
z tymi 22 funtami,to nie tyle plotka,co w tym filmiku dwie strony wczesniej jest o tym mowa :)

swoja droga...to prawda z tym piciem szczochow przez Machide ? ktorys raz o tym czytam,w koncu musze spytac...skad to info?;d
podejrzewam,ze to plotka bardziej,ale ciekawi mnie jej zrodlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Źródłem plotki są różne rzeczy - np. wywiad z Machidą, w którym powiedział "stosuję urynoterapię" albo jego fota z ojcem jak się stukają kuflami szczochów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Mocz dodawał zawsze mu siły, więc niech pije na zdrowie

Ludzie przestańcie z tym Shogunem, ja wiem ze to Wasz idol, ale żeby sie upierać ze rewanż z Jonesem miałby sens to trzeba być jakimś zaślepionym ? Mam nadzieje, ze troche otworzycie oczy jak Shogun dostanie dziś bęcki od Hendo

Jak dla mnie lista sensownych przeciwnikow dla Jonesa (uszeregeowana wg szansy na wygraną) to na dzień dzisiejszy:

1. Machida (ze względu na świetny TDD i świetną kontrę, może swoim stylem wyprowadzić niepokornego Jonesa z równowagi psychicznej )

2. Rashad (jest wszechstronny, ma dobry gameplan, zapasy no i razem trenowali, na niekorzyść przemawia na pewno niski wzrost i mały zasięg)

3. Hendo (tu jedyna szansa to lucky H-Bomb, po tym jak się zaprezentowal z "dłuższym" od siebie Spiderem, z jeszcze większym Jonesem jakoś go nie widzę) raczej byłaby powtórka z Jones-Rampage/Spider-Hendo

4. NIKT KVRWA (a na pewno nie Shogun)

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-11-19 11:33:26

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2011-11-19 11:34:26

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Akurat to że Rashad trenował z Jonesem to nie tylko cenne informacje dla tego pierwszego, o swoim rywalu...
Ja tam uważam że Shogun ma szanse z Jonesem. Zobaczymy jak Shogunowi pójdzie z Hendersonem najpierw.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Informacje - Niezrzeszony, Badania, Zawody SpartanWear

Następny temat

Jak poszerzamy swoją wiedzę o MMA/K1 itd

WHEY premium