SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jones vs Machida na UFC 140 w grudniu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33032

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
lepszej kombinacji niż jones vs machida nie chciałbym widzieć,to jest to na co czekam choć rzeczywiscie machida nie zasluguje na tittleshota

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
"rashad hurt dickhead" co to dokladnie znaczy ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Jones przez poddanie tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Super walka się szykuje. Mam nadzieję że Lyoto wygra.
Co ciekawe, przez tą zmianę zawodnika dla Jonesa coraz więcej głosów jest na zagranicznych portalach że jones naprawdę unika Sugara. Często pisze się że mógłby poczekać te 3-4 tygodnie i wtedy mogliby zawalczyć

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
"rashad hurt dickhead" co to dokladnie znaczy ?:D

raszad zraniony chvjoglowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
o tym samym pomyslalem ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
hurt dickhead odnosi się do tego fana, zapewne dickhead znaczy coś w stylu słowa nuthugger, oni tam mają swoje różne dziwne słowa tak jak w każdym języku są jakieś słowa i zwroty które ciężko zrozumieć


świetne zestawienie, cieszę się jak diabli. Rashad poczeka, ale zobaczycie będzie przygotowany na przyszły rok i faktycznie Jones jest chyba zesrany najbardziej Rashada ale chyba nie wie co go czeka, bo Machida do walki o tytuł przygotuję się na 150% więc Jones może być lekko zdziwiony, że nie wszystko pójdzie tak gładko jak z Rampem i Shogunem.

Postawiłem na Machidę przez KO!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-10-07 11:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Przyznam szczerze że nie rozumiem czemu niektórzy uwazają że Lyoto nie zasłuzył na walkę o tytuł,chyba już mało kto pamięta ile się chłopak musiał nawalczyć aby dostac walkę z Rashadem o pas,ot np. Shogun dużo szybciej dostał szanse,więc jak dla mnie Lyoto jak najbardziej zasłużył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ale fanów Machidy się pojawiło :) A może antyfani Jonesa :D


Obstawiam łatwe zwycięstwo Janka. Machida nie przeskoczy tych potężnych ramion, będzie jeszcze większy pogrom niż z "Shogunem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
W końcu ! Mega walka. Trudny przeciwnik dla Lyoto, niespotykany styl Jonesa będzie nie lada wyzwaniem, mimo tego Machida by KO.

Z dnia na dzień nieustannie wzrasta liczba osób, które mogą pocałowac mnie w d**e ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Informacje - Niezrzeszony, Badania, Zawody SpartanWear

Następny temat

Jak poszerzamy swoją wiedzę o MMA/K1 itd

WHEY premium