SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jones vs Machida na UFC 140 w grudniu!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33031

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Na prawdę nie widzisz innych potencjalnie groźnych przeciwników dla JJ w LHW? Bo kilku by się znalazło imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jones jest fenomenalny, uduchowiony i ma cytat z listu do Filipian na klacie.

Ale też Dremora 0-era wątpliwości nie rozumiem, bo MMA jest MMA i też po obwieszczeniu "ery Machidy" przez Rogana, okazała się ona co najwyżej okresem, i to niezbyt długim.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Na przykład ten z mojego zdjęcia głównego. Może kiedyś, najpierw niech zawalczy z choćby Diggerem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Kto to jest Puar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Lorenz Larkin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
I jak dla mnie, mozna gdybac kto by JJ dał rade ale tak serio, kto ma realne szanse w UFC?
Rashad ? Hedno? Rua ?


A co do Larkin'a niech wygra najpierw z kims znaczacym

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-06 23:01:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No. Na razie go chronili, ale już chyba czas najwyższy żeby zawalczył z dajmy na to tym Chadem Diggerem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Rashad by l'n'p - jest w tym bardzo dobry Hendo ma H-bomba. Po za tym zawodnicy mają to do siebie, że ewoluują i to czasem bardzo szybko, więc jeśli np. taki Phil Davis poprawi ostro stójkę, albo Gustaffson poprawi ostro zapasy i żużitsu to Jones może mieć ręce pełne roboty. Generalnie obronić pas, uzbierać taką serię wygranych jak Anderson w UFC, będzie miał dużo dużo trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No ostatnio Rashad zrobił takie l'n'p, że aż Ortizowi zrobiło się niedobrze.

Co do ewolucji, to Gustaffson może w przyszłości być kosmiczny. Parter ma ciągle surowy nieco, patrząc jak go Davis rozjechał, ale to jest wszystko do doszlifowania.

IMO pójdzie mu lepiej niż Mr.Wonderfulowi, bo takiej drewnianej stójki to się już raczej jako 27 letni facet łatwo nie poprawi.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Gustaffson tak łatwo się nie dał wywalić na glebę w ich walce. Phil trochę się pomęczył zanim osiągnął co chciał. Od tego czasu trenują razem, także może być z tego niezły dynamit później. Gustaffson to niezłe bydle i ma bombę w łapie. Davis faktycznie ma drewnianą stójkę, ale wiek wiekiem - on długo nie trenuje w tej dziedzinie. Ja mam 26 i poprawiłem ostatnio stójkę diametralnie - teraz jestem w stanie znokautować kobietę około lat 50ciu - przynajmniej tak mi się wydaje. A Davis jakoś wytrzymał z małym Nogiem, a to już coś. Kopie dobrze, uderza tak se. Jak walkę sprowadzi na glebę, a jest w stanie sprowadzić każdego to jest niebezpieczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Informacje - Niezrzeszony, Badania, Zawody SpartanWear

Następny temat

Jak poszerzamy swoją wiedzę o MMA/K1 itd

WHEY premium