SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johnny Fuller

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20773

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Tak naprawdę niewiem zadużo o tym kulturyście, przeleciałem polski i światowy net, ale nic nie znalazłem, żadnych zdjęć ani informacji, poprostu nic, szkoda.
Kiedyś czytając Muscle, natknąłem się na informację o nim, mam nadzieję że się spodoba, w każdym razie można podyskutować, bo napewno jest o czym. A więc po lekturze zapraszam do rozmowy.

Jak myślicie skąd wziął się trening jednej partii dziennie, z tego co ja się dowiedziałem, to zrodził się on w głowie Johnny'ego Fullera, a do perfekcji doprowadził do Don "Rzzba" Ross i Robert Kennedy.
A teraz właściwa treść postu.

Grega Zulaka, ktoś spytał o najbardziej wariacki trening o jakim słyszał!!!

"Nie mam problemów ze znalezieniem go w pamięci, bo najbardziej niesamowite były treningi i dieta Johnny'ego Fullera. Ten facet musiał mieć nierówno pod sufitem albo niespotykaną u nikogo łatwość znoszenia bólu.
Johnny Fuller objawił się na profesjonalnej scenie w 1980 roku, kiedy wygrał Amateur Mr. Universe i otrzymał swoją kartę pro. Johny nie był wysoki, ale dość masywny. Co jednak zaskakiwało w jego sylwetce, to niesamowite użylenie. Żyły dosłownie oplatały jego ciało niczym węże dusiciele. I chociaż nie wyglądało to bardzo estetycznie, to taki odjechany wygląd zapewniał mu w takich czasach spore sukcesy - plasował się zawsze blisko czołówki w największych konkursach, niewyłączając Mr. Olympia.
Dieta Fullera była naprawdę szokowa. Jej podstawę stanowiło bezustanne szokowanie swej przemiany materii, każdym rodzajem pożywienia, które mogło przynieść mu nowe przyrosty. Na przykład przez pierwsze 3 dni Fuller spożywał tylko białko. W poniedziałek - wołowinę, baraninę lub koninę. We wtorek - kurczaka, indyka i jajka, a w środę - sery, mleko i suplementy proteinowe. Potrafił zjeść minimalnie 1000 gramów białka dziennie, co oznaczało na przykład 4 kilogramy kurczaka czy innego mięsa dziennie. W czwartek i piątek wszystko się zmieniało - Fuller spożywał co najmniej 4000 kalorii pochodzących z węglowodanów: warzyw, ryżu, makaronu. Zważywszy na całkowity brak węglowodanów w pierwszych dniach tygodnia, myślę, że Fuller miał wielkie możliwości magazynowania glikogenu, więc "węglowodanowy szok" pod koniec tygodnia napełniał jego mięśnie tym odżywczym związkiem. Sobota była dniem obzarstwa. Johnny jadł wszystko (przyjmował 15000 kalorii): pizzę, hamburgery, frytki, lody, praktycznie wszystko. Niedziela za to była postna i Johnny niejadł nic w oczekiwaniu na poniedziałek, kiedy cykl znowu się zaczynał. Obecnie dieta ta jest naprawdę szalona, ale być może niektórzy z was będą chcieli ją wypróbować. Być może. Nie wiem natomiast ilu z was wypróbuje plan treningowy Fullera.
Było to wiele serii z dużą ilością powtórzeń. Pewnie myślicie o jakichś 20-25 seriach po 20 powtórzeń w każdej. Nic z tego. Jak wspomniałem, tolerancja Fullera na ból była naprawdę niesamowita. Pracowała u niego każda część ciała. Przyjrzyjmy się bliżej jego treningowi ramienia. Spróbuj wykonać 4 ćwiczenia, dziesięc serii na każde, każde po 32 powtórzenia! Nie przecieraj oczu, przeczytałeś dobrze. Potrafił zrobić 10 serii ściągań na tricepsy po 32 powtórzenia w każdej. Następnie mógł zrobić to samo z wyciskaniem francuskim, wyciskaniem na ławie w wąskim uchwycie i uginanie ze sztangielką w opadzie. Daje to w sumie 40 serii po 32 powtórzenia tylko na triceps. Na biceps Johnny robił po 10 serii na uginania ze sztangielkami, uginania na modlitewniku, uginania młodkowe i uginania ze sztangą. To już w sumie80 serii na ramiona. Zapewne wielu z was powątpiewa w to co napisałem, ale Fuller naprawdę tak działał. Trzeba tylko przyznać, że jak na swoje czasy był kompletnym maniakiem. Ale trzeba przyznać że miał osiągnięcia."

Hehe i co wy na to!!! Jeżeli myślicie że ciężko charujecie to co powiecie o nim!!! Tylko pamiętajcie dziecie, niepróbujcie tego robić w domu!!!



Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Aha jak ktoś ma to wrzucać foty, jak niebędzie to sie bede musiał przejsc do kolesia na skanerek.

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
no no stary ,wykopałeś nam tu niezły przypadek ,ciekawe co się z nim teraz dzieje bo po takiej dietce nie ma zmiłuj, 15000 kalorii he he
80 serii tez nie w kij dmuchał pytanie z jakim obciążeniem gość pracował
Michaił co powiesz na taki programik ?

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
Powiem koleś wygląda naprawde niezle, a teraz coś w stylu Franka Zane, zeszło ale biceps troszke widać, ale to już w pozniejszym wieku. Ćwiczyc ćwiczy, wiec pogratulowć mu należy.

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
cóż jeśli chodzi o diete to bez bicia sie przyznaje ze jestem ciemny, ale na chłopski rozum, skoro tak trenował, tracił mnustwo energii, musiał to w jakiś sposób nadrobić,
zabójczy trening = zabójcza dieta

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836


Johnny Fuller,Anglia-amatorski mistrz Europy(1980)i mistrz świata z tego samego roku a także brązowy medalista MŚ z 1979-przegrał między innymi z późniejszym zdobywcą Mr.Olympia Samirem Bannout.Po przejsciu na zawodostwo należał do światowej czołówki,między innymi 3 miejsce za Becklesem i Foxem na Nocy Czempionów w 1982.Na Mr.Olympia w 1981,8 miejsce,1982-9,1983-8.
Powyżej zdjęcie Fullera z okładki Muscle World(1982).

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836


I jeszcze jedna fotka,triceps bokiem w wykonaniu Fullera(z prawej)za nim stoi Tony Pearson.

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836


Mięśnie brzucha i ud

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
ja za pare dni dorzuce fote, która przedstawia mniejwieceje jego użylenie, o którym była mowa

Szkoda ze kulturystyka jest sportem pomijanym , niezapominajmy również o ludziach którzy to zaczeli!!!

"Mam wiarę w siebie. To jedna rzecz , którą posiadam. A kiedy masz wyrazną wizję czegoś, dojdziesz do celu" - Austriacki Dąb.
--Shin--

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no no






"Sad But True"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4399
Hmmyy?? czy to nie Louis Armstrong przypadkiem hehehe

Carpe sztanga

:/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODSTAWA TRENINGU INTENSYWNEGO

Następny temat

Ulubione ćwiczenia mistrzów - Eddie Silvestre

Wiecej