SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina HCL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Witam, jaką najlepiej Johimbinę kupić? Głównie chodzi mi o producenta/sprzedawce na aledrogo (Nigdzie indziej, chyba nie można jej kupić?)
Dodam, że na razie nie zamierzam jej stosować, robię tylko zapasy na wypadek delegalizacji (W Polsce wszystko możliwe) :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
poczekaj na Tomqa moze podpowie, kupowal osotnio i dobrze trafil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Primaforce jedna z pewniejszych, ale rzadko można spotkać, jeszcze np z firmy sns.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Wolałbym jednak coś z większa dawką, np 10mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Możesz kupić i samemu zrobić, proch z wodą i póxniej odmierzasz i pijesz ile potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po co Ci johimbina przy tak ogromnym zatłuszczeniu?

Zamiast solo lepiej jakiś spalacz na joszce

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 291 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5627
Ozzy jak już pisałem, nie zamierzam jej narazie stosować, kupuję tylko na wypadek delegalizacji. Palmas będzie wporzo?



Zmieniony przez - potok555 w dniu 2016-04-06 21:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
ja kupilem Man 3mg i dziala


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-04-06 21:40:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w tym wieku zbedna calkowicie.
to nie jest zabawka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Ja kupiłem z alledrogo za 15zł 30capsów i też działają. Obawiałem się ich, ale jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na wypadek delegalizacji? A co za problem kupić nawet jak będzie nielegalna, producenci dalej będą produkować i sprzedawać

Czy nawet leki na receptę, firmy wiedzą dla kogo to produkują :)

Np. hormon wzrostu, patrząc na sprzedaż to wychodziło że z całej sprzedaży około 3 czy 5% to ludzie którzy potrzebują a reszta to czarny rynek :) Nikt nagle nie zmniejszy produkcji a co za tym idzie dochodów o 95% bo coś będzie nielegalne czy półlegalne

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy.

Następny temat

Creatine maximize

WHEY premium