SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem spamerem co jezdzi rowerem - czyli spam post podkarpacie %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127132

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
żal Polaka

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
No tak negocjowali...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ja bym teraz w zamian zabil tych hooojjji co mieli uwolnic za polaka nie bedzie sprawiedliwosc kvrwa zayebal bym z mila checia jak kuba bogo tak bog kubie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
watpie zeby dali ten film gdzies

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Możliwe, że Talibowie gdzieś wstawią...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wikt jak oni negocjowali to ja jestem pedalem dziwka kvrwa itd zalll to nie byla negocjacja to bylo opieyrdalanie sie myslelli ze przedluza ultimatum a tu hoooja ani ultimatum ani polaczka

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jeszcze 3 str

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
A tamci już chcieli go wypuścić, podobno oddali mu ubrania, spodziewali się, że lada chwila dojdzie do wymiany, przeliczyli się niestety...

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zal polaczka jakbym takiego skvrwiela dopadl co go zabil to bym mu pierw jaja obcial pozniej nogi pozniej leb a na koncu pila motorowa przerznal

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jednym zdaniem

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

III MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE

Następny temat

Rzeszowski Klub Karate Kyokushin

WHEY premium