SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem spamerem co jezdzi rowerem - czyli spam post podkarpacie %-)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126572

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
yhm

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-05-18 11:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Co tu taka cisza?Czyzbyscie sie za trenowanie wzieli?

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
koorwa jestem
wlasnie poszledl placuch owsiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
ja skonczyłem jajca i teraz płaty na wodzie

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
eddie_h
EKTO,MASa i owsiane na wodzie nie zartuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
a mnie na******laja kolana, dzisiaj mialem hardkor na uczelni

tzn na tenisie mielismy proby wytrzymalosciowe ktore musza zrobic wszyscy studenci w calej Polsce, a wygladalo to tak ze koles rozstawil pacholki na poczatku i w polowie sali, jedna noga zawsze musiala byc za a druga przed linia, do kompa byl podlaczony sprzet ktory piszczal taki pii i nadawal tempo na poczatku wolne a dalej caly czas stopniowo przyspieszal, pozniej stawales na wage co byla podlaczona do takiego za***istego komputerka i babka wstukiwala tam wiek i wzrost, a to warzylo, podawalo ilosc tkanki tluszczowej i drukowalo paragon
i do kwy nedzy nie wiedzialem ze tam gdzies podaje bf i nie wiem jaki mi zmierzylo a te paragany to zabierali nauczyciele

a pozniej mialem 2 baseny bo jeden odrabialem tj 3 godziny plywania i na.***alem dzisiaj ok 17 km tj. ok 70 basenow

takze wy***iscie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
jaki cykl proponujecie zrobić na wakacje chodzi mi coś mono+stack

żadne sterydy to może kiedys



owsiane na wodzie z***ane nie do zjedzenia ja z mlekiem i kakao i rodzynki

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-05-19 21:05:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Guetta
walnij jakis fajny stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Guetta jak chodzi o stack'a to polecam z czystym sumieniem SizeOn tyle ze dosc drogi.Mnie klepał genialnie i Radka Słodkiewicza chyba tez bo ostatnio mówił ze jest zadowolony

koles a co jest dziwnego w płatkach na wodzie?Najmniej pyerdolenia i9 najłatwiej w siebie wepchać.Nie mam siły i nerwów do jakichs placków a tak samo własciwie sie mecze zeby te 80-100g wegli zjesc

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
ja tylko raz jadłem owsiane na wodzie to takie nie dobre ze ja *******e na żygi mnie brało

troche drogi 170zł

****a amerykańskie odżywki w *** poszly w góre xplode kosztował w listopadzie 100zł a jak sie zaczął ten *******ony kryzys to juz 160 tak samo tuńczyk w biedronce jeszcze nie dawno kosztował 1,59zł a teraz 2,49 ****a



chyba kupie xpanda i do tego jakies mono <--- jakie jest mono takie na rynku teeraz dobre co sobie ludzie chwalą ?




eddie_h spytaj słodkiewicza

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-05-20 12:46:49

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-05-20 12:47:30

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-05-20 12:55:43
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

III MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE

Następny temat

Rzeszowski Klub Karate Kyokushin

WHEY premium