SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest sens schodzic z Bomby ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Jakie moga byc skutki uboczne dluzszego stosowania testa np. z nandro ? Chyba az tak strasznego spustoszenia nie robia te saa..?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
pytanie zadales ogolnie o saa, teraz zszedles na dece i testa, no wiec ok, pominmy na chwile 'reszte', co do testa i deci wiec:

problemy z watraba, nerkami, sercem, problemy z cisnieniem, bole glowy, gino, lipo, tluszczaki, kaszaki, mam wymieniac wiecej?

czesc z w/w to kwestie indywidualne, czesc nie

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-04-17 19:39:00

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
ja juz jestem off ponad rok i teraz wypadało by rok na ON zrobić, ja mam problemy z gino, pikawa czasami pobolewa jak coś zazipie i bije mi korba na dekiel po toważe kwalifikuje sie?

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23929
wcześniej było napisane o tęsknocie za igła, to może wkleić sobie swój obrazek z szerokim uśmiechem na twarzy i igła w barku w portfelu? co Wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
nie bij trenu w ostatnich tygodniach cyklu jak masz zamiar robic PCT bo lipa sie robi. leciec mozna dlugo podbojac hcg zmieniac estry testa i byc szczesliwym. inne wynalazki typu deca tren itp lepiej omijac w dluzszych zabawach.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
dlaczego zmieniać estry? testosteron to testosteron a po jakim czasie się uwolni to jakie to ma znaczenie oprócz częstotliwości wbijania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
hehe sfd-owski mit, żeby zmieniać estry testa i to niby ma dać większe pjerdolnięcie

kwestia doboru dawki... walisz enana lub cypio zaczynasz 600 ew i po kilku tyg zwiększasz na 800 jak zachodzi potrzeba itd... test to test



Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2011-04-17 21:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
Mostek dobra sprawa, 4-5 tygodni i lecisz dalej. W tym czasie hcg i będzie dobrze. Kilka miesięcy jedziesz, potem off i można znowu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
ja osobiscie nie wyobrazam sobie roku bez resetu(wodeczka plus jakis towarek kolumbiojski raz na jakis czas musi byc) i zabawa do wczesny godzin poludniowych:)
Kazdy ma inna zajawke , niktorzy z was obudza sie w ponijszym okresie i zrozumija ze duzo stracili - duzo poswiecili dla kilku cm w bicku:) A poki czlowiek mlody musi sie bawic wiec wszytko mozna pogodzic!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 250
Ja i na bombie się napiję raz w miesiącu wódki, wypiję 2-4 browary na weekendzie czasem, a i produkt made in kolumbia się trafi raz na ruski rok hehe. Obecnie lecę od lutego, w maju mostek i od czerwca znowu ~2-2,5 miesiąca bomby, PCT i off do nowego roku conajmniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl 2

Następny temat

Czarny mocz!

WHEY premium