SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden posiłek dziennie - nie ma szans na masę? - foty str. 7

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1372
No wlasnie napisz cos o tym harrym i wrzucaj fotki bo jestem bardzo ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Ja też czekam na foty. Jestem ciekaw strasznie

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1372
jezeli to prawda ze nasze miesnie potrzebuja tylko 1/3 tego co zjadamy (mowie tutaj o diecie dla kulturystow) czyli przy wadze 70 kg czlowiek powinien zjadac 50 g bialka dziennie a nie 140 jak jest ogolnie przyjete. jezeli cos pokrecilem to mnie poprawcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6899
ja bym zglosil jeszcze swoaja watpliwosc do 1 strony gdzies bylo napisane ze u badanych wykryto bialkow moczu wiec organizm sobie elgancko sam radzi nie wiem czy ktos o tym pisal cyz moze to ja sie myle ale obecnosc bialka w moczu nie jest niczym fajnym:P znalazlem gdzies ze w ponowynym wchlanianiu mozna przeksztalcic 250 miligramów białka jak jest z tym o ile autor jeszcze zyje bo minęło juz kilka miesiecy od ostatniego fresha:) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
Zgodnie z prośbami, fotki znajdziecie tutaj:
https://www.sfd.pl/Efekty_po_1_posiłku_na_dzień-t463025.html

kris4real
mosiek a jak u Ciebie z waga, rosniesz, musisz byc ciezszy wiec?????
Obecnie tyję dużo wolniej od innych mimo przybierania wymiarów. Przed wyjazdem do Tunezji (2 tyg. temu) ważyłem 72kg (180cm wzrostu). Po tygodniowym pobycie tam przytyłem do 80kg i właśnie zbijam do 72 ponownie (już mam 76kg). Dałem się tam nakręcić na 2 posiłki, stąd - choć wymiarowo nic się nie zmieniło - sporo gówna się we mnie odłożyło i właśnie tego balastu się pozbywam wracając do trybu życia sprzed pobytu w Tunezji.
Staram się dbać o czyste mięśnie, nie o mięśnie i złogi, które również swoje do wagi dowalają, co mam jak na dłoni po powyższym przykładzie z Tunezją.

Obrazując kiedyś przy tych samych wymiarach ważyłem koło 83kg, niedawno było to 72kg, a obecnie jak zaznaczyłem 76kg jednak daje sobie parę dni i wrócę do pierwotnego stanu.

Zmieniony przez - mosiekjest w dniu 2009-01-08 02:20:29

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Nie obraź się, ale jakoś mi się wierzyć nie chce.... Poza tym 2 posiłki dziennie i masz złogi??
Wydaje mi się, ze to ma trochę podłoże psychologiczne i trochę za bardzo się tym wszystkim przejmujesz.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
pagoad
Nie obraź się, ale jakoś mi się wierzyć nie chce
No jasne, nawet nie liczyłem na to, że wszyscy mi uwierzą(no może trochę kłamię ). Raczej moim priorytetem jest dzielenie się tym, co wiem i czego doświadczyłem, a co ktoś z tą wiedzą zrobi - jego sprawa.

Wydaje mi się, ze to ma trochę podłoże psychologiczne i trochę za bardzo się tym wszystkim przejmujesz.
Nie przejmuję się w ogóle, ale coś w tym jest co powiedziałeś.
Wg. mnie to była po prostu szybka, intuicyjna ocena, bo jak inaczej to nazwać: tydzień czasu, gdzie jesz jeden raz więcej, wszystko to i tak węgle proste - przyrostów mięśniowych ani owalnych żadnych. Tym bardziej, że przed wyjazdem miałem 6-tygodniowy cykl lewatyw co drugi dzień, więc oczyściłem jelita na tyle, aby stały się łatwo dostępnym miejscem dla organizmu w razie kolejnych dawek złogów. Ponadto myślę, że skoro tak szybko wracam do poprzedniej wagi, a w między czasie sporo wydalam z siebie w okolicznych toaletach (nie polecam oględzin w pobliżu), a wróciłem do jadania 1 raz, to może być tak, że się nie mylę przy rozpatrywaniu i tego aspektu.
Zapomniałem dodać, że te 2 posiłki były mocno obok siebie. Inna bajka, jakbym jeden jadł o 7 drugi o powiedzmy 15-stej.

Zresztą co by to nie było, kris pytał o wagę, to nie mogłem skłamać, bo nie targają mną tego typu uczucia
Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - mosiekjest w dniu 2009-01-08 03:33:01

Zaufaj SWOIM możliwościom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
fotki zostaly usuniete;/ mosiek
1

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
O mój boże, za naruszenie punktu 1?! Czytam go, a przy okazji regulamin i nie wydaje mi się, abym złamał którykolwiek punkt. Po prostu admin mógł uznać, że to jest obraźliwe bo se "jaja robię" czy coś. Napiszę do niego i się dowiem o co poszło.

Zaufaj SWOIM możliwościom.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o trenig

Następny temat

Ogólnorozwojówka

WHEY premium