SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jazda rowerem a masa :) ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

60

Wzrost

182

Cel treningowy

Przybranie masy mieśniowej

Dieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 600
Witam

Otóż biegam przygotowuje się do biegu na 10km w Maju i chciałem włączyć w to rower ponieważ w tamtym roku byłem nastawiony tylko na rower. A w tym roku postawiłem sobie cel że przybiorę na masie na dole :) Stosuję się do diety i wgl. Ale teraz pytanie czy intensywna jazda rowerem tak jak jeżdżę 30km tempem 30km/h i te biegi to nie przeszkadzają? I nie spalę mieśni :)?

Mam ułożony tak plan że te 3 dni biegam i dwa dni jeżdżę rowerem i po rowerku cwiczenia przysiady itd z hantlami i wgl. Chodzi mi głównie żeby wyrobić sobie nogi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak zapewnisz odpowiednią ilość kcal, to masa będzie rosła. Wklej tę dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 600
Nie mam jak bo jestem na starszym telefonem. Ale ogólnietutaj napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No i jak trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 600
Oo tu jest dieta , kurczę obiad to jest problem bo nie mam mozliwosci gotowania i wgl i czy to bedzie zupa czy pierś to zależy ;/ Muszę tą dięte tak ustalić zeby najlepiej mi pasowała..

I Śniadanie 6.30
Płatki owsiane 100g
Rodzynki 50g
jajka 3

II Śniadanie 10.30
banan
chleb pełnoziarnisty
twaróg

Obiad



Posiłek po treningowy
banan , jabłko

Kolacja
Ser twarogowy chudy 130g



Zmieniony przez - damiano1234 w dniu 2016-01-30 20:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 600
A trening no to jak mówiłem pon bieg 20 min wtorek rower ćwiczenia sroda bieg interwalowy sroda rower cwiczenia piątek bieg 7km sobota wolne niedziela bieg 20 min

To jest przykładowy plan , dokładnych km nie będę podawał bo ich nie pamiętam jak mam zapisane. Ale po rowerze będę cwiczył te przysiady z hantlami , pompki , deski itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Ułóż dietę. Idź do działu odżywianie, bo rozmowa nie ma sensu, jak tak jadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Aeroby Cie zjedzą przy takiej niskiej podaży wartości energetycznej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobry trening na mase

Następny temat

Jak jesc w okresie rzezby?

WHEY premium