SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jasnozielony mocz po witaminach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam od dluzszego czasu staram sie jesc odpowiednia ilosc warzyw i owocow, do tego biore kompleks witamin i mineralow, magnez, cynk, wapn itd.. Wiem ze zielony kolor moczu jest niedobry, ale jak sprawa sie ma z takim jaskrawym kolorem moczu? Bardzo mi sie podoba ten kolor, ale nie wiem czy jest odpowiedni. Mocz sie zmienil od momentu gdy zaczalem dostarczac wiecej witamin. Pamietam kiedys jak mialem bialy mocz od duzej ilosci wody, teraz jest to niemozliwe:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście sprawa jest indywidualna zależy od wielu czynników jak choćby aktywność fizyczna, wiek czy nawet praca jak w jakiś skrajnych warunkach jak np. górnik, ale jak lecą z moczem znaczy że nie ma tyle potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witaminy jak najbardziej mogą wpływać na kolor moczu i ich nadmiar będzie wydalony , inna sprawa czy jest potrzeba ich spożywania skoro piszesz o tym że jesz sporo warzyw i owoców ? Odstaw i zobacz jak to będzie wyglądać oraz skonsultuj się z lekarzem bo mocz może zmieniać intensywność swojego kolory ale niekoniecznie go samego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Normalna sprawa, np przy preparatach gdzie sa spore dawki witamin on kolor moczu jest taki slomkowy, zółty, przezroczysty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Moj kolor bardziej podchodzi pod zielony niz zolty, ale tez jest bwrdzo jaskrawy. Az tak duzo owocow i warzyw nie jem tak naprawde staram sie je dokladac do kazdych posilkow ale nie sa to duze ilosci, wrecz przeciwnie totez witaminek nie moge wyrzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
pewnie chodzi o jakieś witaminy z grupy B, co bierzesz? długo sikasz tym kolorem, tzn po jakim czasie mocz wraca do normy po przyjęciu suplementu? w większości przypadków to nic poważnego jednak do każdego przypadku należy podchodzić indywidualnie żeby wykluczyć ewentualne problemy zdrowotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Biorę witaminy z olimpa Multiplesport VITA-MIN, takto to witamina B6 z magnezu, a pozatym nic nie suplementuje witamin z grupy B dodatkowo. Mocz mam cały czas zielony, jak juz klade sie spac pod wieczór moze zaczyna wracac do normalnego koloru, ale to bardzo delikatnie :D Wiem ze jakos mozna bylo sprawdzac po soku z burakow czy wszystko jest szczelne, ale u mnie jak wypijam sok z burakow marchwi jablek selera i jeszcze kilku innych warzyw to nie doswiadczalem czerwonego/bordowego moczu.


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-05-17 17:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14420
Witam.Witaminy z Olimpa i wszystko jasne. Miałem to samo po nich. Nic Ci nie jest, także spokojnie. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, jak koledzy, że teraz w okresie wiosenno letnim przy spożywaniu świeżych warzyw i owoców suplementacja witaminowa może być zbędna. Cynk i magnez jak najbardziej, ale reszta? Niekoniecznie.


Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2018-05-17 19:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wszystko jak wyżej, kiedyś po tych olimpowskich miałem to samo. Pytanie czy faktycznie jest sens je łykać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Patrząc po tym co pisze odnośnie spożywania owoców i warzyw to zapewne nie jeśli nie ma jakiś wyjątkowych sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
olimpa dawno nie brałem wiec nie pamiętam jak kolor po nich miałem ale biore wieksze dawki witamin i mocz jest co najwyyżej żółty i to nie za długo, może kilka godzin - 1, max 2 wizyty w toalecie. Lepiej brać coś w lepszych formach bo w olimpie masz np b12 w formie cyjanokobalaminy zamiast metylokobalaminy czy minerały w formie po czesci tlenków i weglanów. Witaminy możesz pozyskać z warzyw i owoców jeśłi nie masz żadnych problemów zdrowotnych i jesz ich dużo plus jaja i mięso, wątróbka, ale minerałów już nie pozyskasz bo ziemia jest w nie uboga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
kurde, myślałem, że z olimpa są lepsze niż chociażby z all nutrition(cena) Jakie w takim razie polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przytkany nos, utrudnione oddychanie.

Następny temat

USG Kolana

WHEY premium