SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy na mase?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
na przyszlosc sprobuj shotguna,pozniej cos z 1,3d az dojdziesz do naprawde mocnych stackow
poki co 100%pp jest odpowiedni dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852
taki cykl sobie zapodam :) dzięki za rady i pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852
a jak 100% pure power stoi ze smakiem? wali chemia tak jak BCAA?(czasami mam odruchy jak pije) a z tabletkami mam ciężko bo mam powiększone migdały od urodzenia i mam problem z dużymi tabletkami, by je przełknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
podobny smak do bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852
chyba jednak wybiorę pump w takim razie, i będę porostu przepoławiał te tabletki, bo nie dam rady 2 świństw pod rzad wypić ;) Mój kolega się rozpływa nad grejpfrutowym smakiem BCAA, mam ten sam smak i ledwo pije, wiec może porostu inaczej reaguje na smaki tych specyfików
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a jakie masz bcaa? od sfd?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852
ActivLab BCAA XTRA, wcześniej piłem pomarańczowy olimpu i tamtego to już w ogóle nie bylem w stanie pic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wsyp do buzi i zapij smak duzo lepszy wtedy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1693
podbij szame więcej na + to sie ruszy.. mój sposób: kupiłem na allegro blender kenwooda za 70zł i codziennie idą szejki.. możliwości multum i sama przyjemność z jedzenia ostatnio wwaliłem owsa, ryżu, banany, jabłka, brzoskwinie, twaróg, mleko, wpi .. i chyba coś jeszcze ale mi umkło mniam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
a koncertu na kiblu pozniej nie miales?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki stack polecacie?

Następny temat

Creapur Power X Sport

WHEY premium