SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy żeby przytyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Witam, jestem początkującym, moje pytanie jakie suplementy kupić, aby wspomóc wzrost wagi? Jjem dość dużo, zacząłem ćwiczyć, lecz moja masa ciągle trzyma się 65 kg na 170 cm wzrostu. Ćwiczę z obciążeniem własnej masy ciała, chciałbym przytyć do ok 75 kg, bo jak na razie to sucho. Co kupić, bo jestem zielony, jak brać/dawkować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Suplementy w tak dużym stopniu nie dadzą rady. Musisz przebudować swoje odżywianie. Dużo jem - to taki wytrych, za którym często stoją kanapeczki, zupka, drugie i parówki na kolację. Bez znajomości swojego zapotrzebowania, nie jesteś w stanie określić, czego i ile potrzebujesz. Wrzuć dokładnie, co jesz, a podejrzewam, że już na oko będzie można określić, czy jest to wystarczająca ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Problem leży w tym że aktualnie nie mam kasy na ułożenie dobrej diety, mieszkając w internacie ciężko o odpowiednie posiłki ;/ Jest to przeciętne jedzenie, bez żadnych wymyśleń, czyli normalny dzień z życia rano śniadanie, w trakcie lekcji jakieś kanapki czy coś, obiad 12/15, ok 16-17 posiłek jakiś, potem kolacja i coś przed snem, nie spamiętam co jjem, jest to różnorodne.. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://m.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536-s0.html oraz przede wszystkim: http://m.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html
Poczytaj i trochę Ci się rozjaśni. W gruncie rzeczy podbicie kaloryczności nie musi być wcale bardzo kosztowne. Ale to musisz jednak jakoś przeanalizować braki żywieniowe, żeby wiedzieć gdzie i czym sobie pomóc. Może wystarczy tylko odpowiednio zwiększyć objętość danych posiłków albo dodać niezobowiązujący szybki i tani posiłek.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-01-13 13:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
podstawowa przemiana materii wynosi:
1676 kcal

Aby przytyć, uwzględniając Twoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne, powinieneś dostarczać organizmowi:

2311 kcal
15% białka: 347 kcal = 87 g
55% węglowodanów: 1271 kcal = 318 g
30% tłuszczu: 694 kcal = 78 g

Przeczytałem, a jeszcze jeden problem, czasem nie mogę po prostu nawet na siłe zjeść bo jestem pełny, co wtedy? Ćwiczymy Street workout (cośw tym stylu) obciążenie własną masą ciała.. Wspomagać się geinerem, kreatyną czy białkiem, czy co?


Zmieniony przez - prostox3 w dniu 2017-01-13 13:47:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli już miałbym w tym przypadku coś polecić, to białko, a węglowodany dostarczać choćby z płatków owsianych. I takim miksem wspomagać się, kiedy brakuje posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Dzięki serdeczne, mógłbyś mi polecić jakie, co kupić dokładniej i kiedy/ile dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Dowolne wpc np z sfd. A dawkowanie wg brakow w diecie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
prostox3
Dzięki serdeczne, mógłbyś mi polecić jakie, co kupić dokładniej i kiedy/ile dawkować?



to juz beedzie uzaleznione od wyliczen makro, jak i calosci jadlospisu, tutaj nikt nie wskaze Ci dokladnie dawkwoania
jedynie ogolnikowo mozna napisac by stosowac maks ta porcje/dwie dziennie i tyle
druga sprawa, to opcja po treningu sprzyja zastosowaniu odzywki, wiec i tutaj masz pewna wskazówkę

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80
Powiedzcie czy jeest, i jaka różnica pomiędzy odżywkami które różnią się ceną, jedne po 50 zł, drugie po 300zł, inne firmy, inne wagi, ale czy ta tańsza, to na pewno gorsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jeżeli bierzesz pod uwagę ten sam produkt i go porównujesz to najczęściej różnica w cenie to po prostu marka produktu. więcej zapłacisz za to samo od bsn, on, czy chociażby olimp, a mniej za all nutrition, hi-tec, czy biotech. co do jakości to już zależy od konkretnego produktu, bo nieraz faktycznie większa cena oznacza lepszą jakość, ale nie zawsze.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fajne białeczko czy raczej bubel?

Następny temat

Kreatyna w wieku 15 lat

WHEY premium