SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Napisz co wczoraj zjadłeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 95
nie pytam was o porady w diecie(to zostawcie dla mnie) tylko o porady jakie odżywki aby jak najszybciej spalić fat i się wyrzeźbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takich odżywek nie ma, odzywki służą do uzupełnienia diety (dostarczają białka i węgli w zależności czy to gainer czy białko) jak sama nazwa wskazuje ODŻYWKA. Poza tym masz 15 lat. Szybko dla ciebie to ile 2-3 miesiące.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-07-25 14:41:49

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
fazi powiem ci tak. Odżywki głównie opierają się o dietę.
Więc skoro mamy ci pomóc, to proste, że musimy wiedzieć co jadasz. Masz 15 lat i zapewne wszystko chcesz zrobić w jak najkrótszym czasie. Niestety, nie ma tak łatwo. Chcesz współpracować, to odpowiadaj na pytania, wtedy coś poradzimy. Możliwe, że dieta musi być do opracowania, a nie zakup odpowiednich odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
fazi: widzę że diete masz tylko na papierze, a nie w praktyce. To jest jedzenie co wlezie i albo bedzie te 3g/kg/mc albo bedzie 2g. zalezy co mi sie bedize chcialo zjesc. nie o to w tym chodzi. jezeli nie masz sprecyzowanej diety, to nie ma sensu tez kupowac odzywek, ktore beda sie mijaly z celem i tylko przewalisz kase w bloto

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 95
staram się jeść przedewszystkim ryby i nabiał a nie mam bardzo sprecyzowanej diety tylko jem co mam i zliczm gramy biała węgli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A w ogóle jakieś suplementy już brałeś, jak wygląda trening?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 95
supli jeszcze nie brałem, teraz w rugby mamy przerwe letnią ale 3 razy w tyg biegam 3 x na siłke i kilka razy w piłkę na orlika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

wypelnij bo za duzo niewiadomych i uczciwie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
TomQ jak nie będzie prawdy zawartej, to my nic nie stracimy, a on :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka czy kreatyna?

Następny temat

Jaki cykl

WHEY premium