SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple/odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
Witam, może już był taki post, ale nie znalazłem nic konkretnego, jeżeli tak to sorry. Moje pytanie brzmi co powinienem, i czy mogę brać jakieś suple/odżywki itp. Mój staż treningowy to ponad rok treningu domatora i 2 miesiące ostrych treningów na siłowni (w tym od niedawna trening MASS Michaila) 16 lat 175cm wzrostu 60kg wagi. Diety staram się przestrzegać, ale niestety nie jestem w stanie, mimo to jem 6 razy dziennie mniejwięcej takie rzeczy jak mam w diecie. Czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi? Pozdrawiam.

Impossible is nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Na razie suple zbędne. Możesz ewentualnie odżywki w celu uzupełnienia diety, ale staraj sie z niej wyciągać makroelementy.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
Ok, a jakie te odżywki? Może jakieś konkretne nazwy bo jestem w tym zielony :)

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Gain Bolic 6000 z Olimpu lub Mega Mass XXl z Treca.

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2008-04-01 17:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
moim zdaniem mozesz kupic sobie gainera, oczywiscie tylko pod warunkiem, ze masz diete, jak nie masz - ulóz. Z gainerow na poczatek mozesz kupic trec mass xxl - mi swietnie wchodzil i efekty tez niczego sobie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
na poczatek mozesz kupic trec mass xxl - mi swietnie wchodzil i efekty tez niczego sobie.

Tak a ciekawe jakie to efekty? Gainer to nic innego jak ryż + kurczak w proszku.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
A czy przy diecie średniej lub nawet jej braku czasami. Można stosować Gain Bolic 6000? Czy mi się wydaje czy na miesiąc trzeba mieć 4kg tego?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ile trzeba mieć na miesiac ustalasz sobie sam. Gainer to węglowodany i białko. W zalezności ile Ci kalorii czy białka w diecie brakuje tak dawkujesz gainera. A jaką masz przemianę materii? Ekto?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
Wiem, że jest bardzo szybka moge (spożywałem b.duże ilości różnych słodyczy i jadłem ile chciałem a mimo to nie obrosłem w tłuszcz) dokładnie nie wiem jaki mam rodzaj, mimo to nie znaczy, że jestem jakiś bardzo chudy jak na swój wzrost.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
mam 14 lat i od 2 lat ćwicze ale niewidać po mnie jak bym miał duże mieśnie waże 53kg i 165cm wzrostu,jak bym zacza brac jakieś odzywki tak jak MAGNUM czy inne to może mi sie coś stać na taki młody wiek ??? (sorka że pisze w tym temacie)

Zmieniony przez - Subaruuu w dniu 2008-04-02 15:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Boguc, nie rob ze mnie glupka, wiem co pisze i wyrazam swoja opinie - przetestowane cos, bylo dobre - to POLECAM! Jak pisze ze efekty dobre to tak jest ! Wiadomo ze gainer to sproszkowane zarcie i ameryki tym nie odkryles - bez diety nie ma sensu go zazywac. Polecilem mu go bo sam go jadlem i bylem zadowolony - to zle ? Nie chce sie rozpisywac juz...ale zal.pl

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-04-02 19:11:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME DRIVE - POWER FORMULA

Następny temat

jat to połączyć?

WHEY premium