SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki dla kobiety - masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Kup sobie gainera poprostu obojetnie jakiego jak zalezy na smaku to np mass xxl dobry ale nieekonomiczny w sumie i jedz go miedzy posiłkami to nic nadzwyczajnego poprostu żarcie w proszku dlatego nie jest szkodliwy

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dodam, że nie chce ćwiczyć, bo na mięśniach mi nie zależy- mam dość atletyczną budowę- ale ćwiczy się przede wszystkim dla zdrowia, poza tym ludzie tak sie czasami męczą, żeby zdobyc choc kg. masy mięsniowej i tak mordują aby stracic tylez tłuszczowej... tym bardziej to podejście mnie zdumiewa

mozna przeciez zawsze ćwiczyc tak aby tylko lepiej organizm funkcjonował i ogolnie było lepsze samopoczucie itd.
a odzywianie i odzywki wlączać -swoja drogą, ale nie po to bynajmniej by zdobywac tluszcz, za jakis czas bowiem trzeba bedzie sie martwic jak tego balastu sie pozbyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
do tłuszczu to w sumie nawet odżywki niepotrzebne odwiedz mcdonald i obficie zamawiaj rozne smakolyki

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
mc'donald to dopiero jest niezdrowy...

ćwicze joge, bo nie odchudza, a buduje mięśnie. PODOBNO :) siłowni nienawidzę.

jem tyle ile mogę. od dziecka jestem chuda. mam to w genach. więc tonący brzytwy się chwyta i teraz będą odżywki :] chyba, że ktos mi powie, że to jest niezdrowe itd... dlatego pytam na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Jak chcesz zalapac tluszczu to nie trzeba przeciez odzywek na to :P Jakies slodkosci czy mcdonald jak juz sie uparałas mozesz kupic gainera gain bolic, mass xxl, monster mass o jakims dostepnym smaku rozrabiac sobie i pic 2-3 porcje dziennie do tego jesc i przytyc przytyjesz bo to jedzenie w proszku tak jagbys wiecej zjadla. I bez cwiczen bedzie to tluszczyk. Chociaz moglabys zapodac fotke ocenilibysmy czy jest warto sie zatluszczac czy tak jak kolega wyzej zeby nie walczyc z genami i dac spokój Wiekszosc kobiet chce sie odchudzac i walczy z genami a tu odwrotnie

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
bo kazda laska chce być jak najbardziej chuda? napewno to zdrowsze niż otyłość, ale zbliża się lato i nie chce straszyć ludzi wystająca miednicą.

urządza mnie 3 kg. wydaje się, że to mało, ale ja nie umiem przytyć. odzywki są takie szkodliwe, że mam sobie dac spokój??? czy o co chodzi? Jednia sa za grubi, inni za chudzi. kazdy chce dobrze się czuc we własnym ciele...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
jest jakiś mit chudości teraz, wszystkie są napalone żeby wyglądac jak te patyki z wybiegów. ja wyglądam jak ten patyk z wybiegu, tylko mam 10 cm mniej. ciuchy to moze i dobrze lezą na takim wieszaku. ale bikini juz nie.

chwala Bogu, że nie jestem deska, bo wygladałabym jak 12-latka :]

niemniej jednak dalej czekam na wypowiedz w sprawie ewentualnej szkodliwości tego 'jedzenia w proszku'. wygląd wazny, ale nie za cenę zdrowia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Możesz spokojnie jesc szkodliwe to nie jest

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Jednak przytyc mozesz tez jedzac czekoladki, batoniki, fast foody itp efekt będzie ten sam a przy okazji bedziesz miala troche przyjemnosci no chyba ze nie chcesz ani czekoladek ani nic wtedy kup sobie gainera (jedzenie w proszku) Powiedzmy mass xxl 2kg 69zł albo 4kg gain bolica za 75zł jeżeli zależy ci na smaku to raczej mass xxl tutaj lepiej zda egzamin wypijajac ze 3 porcje dziennie spokojnie przytyjesz. No i dla scislosci szkodliwe nie jest to w zadnym stopniu. Tak szkodliwe jak schabowy z ziemniakami wiec spokojnie jedz. Tylko nie przesadzaj za bardzo bo wylądujesz na kiblu

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka a wyjazd

Następny temat

Jak dawkowac Xpand energaizer + horse power ???

WHEY premium