SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie carbo ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Witam all,zastanawiam się nad zakupem carbo ale nie wiem które będzie dla mnie najlepsze...Jestem między Olimp Carbo,Max Carb Treca i Carb BX Biogenixa...Może starsi "pakerzy" po milionach kilogramów zjedzonych odżywek podpowiedzą ,które z nich jest lepsze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
ja mam olimpu i nie jest zle to jest odzywka co do smaku to to nie jest sok ze swierzej pomaranczy ani oranzada ale to ma na celu dac ci weglowodany a co do tych batoników to g**** dają jedz lepiej snickersa albo cos te batony sa niedobre i prawie to samo co snickers tylko ze drozsze i masz napisane ze z przeznaczeniem dla sportowców. co do carbo sie nie wypowiem bo 'nie probowalem zadnego oprocz olimpu ale z olimpu jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
Nie jestem pakerem po milionach kilogramów zjedzonych odżywek, ale wedlug mnie Carb BX Biogenixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Jadłeś te Biogenixa ? I jak efekty/smak ? I w czym jest lepsze od pozostałych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
wez te, ktore wychodzi najtaniej za kg
stosuj przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
Ok chyba tak zrobie skoro nie ma między nimi za dużej różnicy.Stosować po posiłku około treningowym ?

A jeszcze mam takie pytanie, te batony Matrix pro 32 czy booster z treca kiedy jeść ? Bo chciałem takich spróbować ale nie wiem z jakiej okazji je zjadać Czy wtedy kiedy nie zdążę zjeść śniadania, czy przed/po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
bez roznicy, jak boogie bierz najtansze jezeli juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3519
jadlem i carbo olimpa i biogenixa, powiem ci ze prawie to samo, ale biogenix jest lepszy, wszystkie smaki sa ok :) najbardziej mi odpowiadal pomaranczowy :) jak oranzadka :D

...:::ZyCiE jEsT kRoTkIe AlE tAlEnT tRwA wIeCzNiE:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7732
BX czarna porzeczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
A jak z tym dawkowaniem ? Piszą ,że 50g przed i po treningu tylko to jest zamiast posiłku około treningowego czy jak ? I przez jaki czas braliście te carbo ? Aaaa i jeszcze czekam na odpowiedź co do tych batonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
carbo olimpa - cytrynka
Smakuje jak taka oranżadka w sklepie, ale jest całkiem OK.
A przede wszystkim niedrogie ! Warto kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3553
A jak z tymi batonami np. matrix 32 pro moge jeść przed carbo czy jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odzywki ? help ;]

Następny temat

Łączenie

WHEY premium