SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie SUPLEMENTY na mase, bez kreatyny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 912
mutant mass polecam, do tego ewentualnie jakis NO booster przed treningiem, witaminy, na noc ZMA, o diecie chyba nie musze wspminac...

walka z ciężarami i samym sobą żeby fajnie wyglądać i dobrze się czuć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
znajomy polecil mi gain fasta + animal stak 2 czy to dobry pomysl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
ale boje sie ze ten stak 2 to lipa i nic go nie odczuje.
jaka arginine byscie polecili aero2 czy nytric efx?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Animal pak bardzo dobry!

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
White Flood + Purple Wraath = najlepszy zestaw bezkreatynowy. Do tego oczywiście mozna dorzucic takie rzeczy jak: białko, gainer, witaminy, omega3, zma itd. itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
zestaw drogi ale napewno wart pieniedzy, gain fast + zestaw z controlled labs i moze byc ciekawie, dziekuje wszystkim za odp. a eliasz dostaje soga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xplode+CP?

Następny temat

co brac na redukcje tkanki??

WHEY premium