SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jakie PCT najlepsze?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1525 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14432
Jak wyzej...Mysle nad t-bolem,6-bromo lub 6 oxo? Doradzcie cos.

Czym wyzszy cel tym lepsze efekty...

OFF

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2007
jaki cykl byl

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1525 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14432
Przez 8 i pol tygodnia na eq-plex i Epithin-e. Kupuje jeszcze no xplode i zbuforowaną krete zeby spadków nie bylo. Zastanawiam sie nad 6-bromo bo slyszalem ze dobrze niweluje estrogeny a cos mnie swedzialo ostatnio w sutach:D Clomid tez mam z balcana ale po clomidzie chce jakies dobre PCT.Co polecacie?

OFF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 15 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98596
no 6-oxo to już nie kupisz nigdzie jak nie masz swojego zapasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co to bylo najlepsze? To co moge kupic dobrego?

OFF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pomoze ktos?

OFF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18779 Napisanych postów 245620 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1287028
clomid

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12893
j/w clom

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie jarze was. Po prostu powiedzcie co polecacie sami. A clomid mam dla pewnosci,walne go na 10 dni a potem chce PCT. Ale k..a nie wiem jakie i kolo jakiej firmy sie zakrecic. Pomózcie wkoncu.

OFF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 15 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98596
bo tu nie ma jasnej odpowiedzi. Bosterów testosteronu masz od groma tribulusów również. Bezbłedne było 6-oxo ale tego naprawdę nie dostaniesz już nigdzie. Na ulotkach twierdza 6-bromo daje podobne efekty nie wiem nie testowałem. Daja radę jeszcze Novedex XT, T-bol podobno tez ale za drogo wychodzi. PCT Complete - sprowadzany z stanów tez jest chwalony bardzo.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2011-05-06 12:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A ten PCT complete to z jakiej firmy? Chodzi mi najbardziej o obnizenie poziomu estrogenów i prolaktyny. Wiec na moim miejscu co byscie wybrali t-bola czy te PCT complete? Szybka odpowiedz i dziekuje:)

OFF

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do cyklu

Następny temat

Deca szybkie pytanie